Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ima Tehnoloģijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 86 250 € (39% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 40 500 | 5570 | 13 491 | 6580 | 9937 | 42 131 | 46 548 | 45 816 | 62 973 | 56 046 | 111 999 | 60 720 | 67 042 | 172 407 | 100 686 | 106 973 | 180 253 | 218 888 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 195 | 9672 | 5394 | 1993 | 641 | 885 | 1653 | 1162 | 2434 | 2736 | 2655 | 2825 | 6327 | 41 424 | 75 130 | 65 174 | 67 011 | 69 989 |
| Aktīvi kopā | 54 695 | 15 242 | 18 885 | 8573 | 10 578 | 43 016 | 48 201 | 46 978 | 65 407 | 58 782 | 114 654 | 63 545 | 73 369 | 213 831 | 175 816 | 172 147 | 247 264 | 288 877 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 99 | 10 178 | 14 348 | 6408 | 1449 | 4604 | 15 867 | 13 410 | 35 733 | 13 545 | 19 547 | 17 327 | 26 523 | 16 783 | 12 889 | 18 029 | 25 453 | 22 925 |
| Ilgtermiņa saistības | 2296 | 1656 | 1013 | 345 | 367 | 528 | 770 | 601 | 1144 | 919 | 682 | 446 | 1485 | 1778 | 1912 | 66 | 1184 | 2567 |
| Saistības kopā | 2395 | 11 834 | 15 361 | 6753 | 1816 | 5132 | 16 637 | 14 011 | 36 877 | 14 464 | 20 229 | 17 773 | 28 008 | 18 561 | 14 801 | 18 095 | 26 637 | 25 492 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 49 127 | 445 | 492 | -1344 | 7036 | 29 122 | 28 659 | 29 403 | 24 563 | 39 788 | 91 579 | 15 910 | 47 478 | 198 910 | 57 589 | 48 931 | 155 139 | 129 008 |
| Pašu kapitāls kopā | 51 132 | 2577 | 3070 | 1726 | 8762 | 37 884 | 31 564 | 32 967 | 28 530 | 44 318 | 94 425 | 45 772 | 45 361 | 195 270 | 161 015 | 154 052 | 220 627 | 263 385 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 114 451 | 35 165 | 28 013 | 30 310 | 31 852 | 62 705 | 73 973 | 87 831 | 83 318 | 105 408 | 193 296 | 109 036 | 112 881 | 315 789 | 199 268 | 166 588 | 337 201 | 342 792 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 60 913 | 913 | 915 | -964 | 9038 | 35 084 | 34 834 | 35 682 | 29 680 | 47 645 | 133 824 | 17 494 | 48 603 | 199 098 | 61 115 | 53 030 | 158 841 | 133 389 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 59 741 | 691 | 831 | -1301 | 8470 | 34 435 | 34 104 | 35 238 | 29 415 | 47 378 | 133 592 | 17 235 | 48 045 | 199 806 | 58 120 | 51 498 | 156 732 | 130 495 |
| Pārskata gada peļņa | 49 127 | 445 | 492 | -1344 | 7036 | 29 122 | 28 659 | 29 403 | 24 563 | 39 788 | 91 579 | 15 910 | 47 478 | 198 910 | 57 589 | 48 931 | 155 139 | 129 008 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 66 500 | 49 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 979 | 28 000 | 29 000 | 24 000 | 41 472 | 64 563 | 0 | 0 | 91 844 | 55 894 | 88 564 | 86 250 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ima Tehnoloģijas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ima Tehnoloģijas" (reģ. nr. 40003472466) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kristapa iela 12 - 58.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 342 792 €, par 1,7% vairāk nekā gadu iepriekš (337 201 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 129 008 € (37,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 17 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 171 396 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 288 877 € un pašu kapitāls 263 385 € (91,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.