Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RC Management Services"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 194 689 | 301 369 | 404 601 | 296 444 | 322 913 | 200 576 | 266 313 | 43 381 | 350 515 | 99 870 | 117 664 | 76 015 | 49 042 | 43 801 | 27 743 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 212 | 4448 | 48 915 | 55 142 | 41 487 | 27 704 | 15 024 | 2291 | 1885 | 1744 | 1744 | 6406 | 13 040 | 1744 | 6773 |
| Aktīvi kopā | 214 901 | 305 817 | 453 516 | 351 586 | 364 400 | 228 280 | 281 337 | 45 672 | 352 400 | 101 614 | 119 408 | 82 421 | 62 082 | 45 545 | 34 516 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2964 | 3110 | 36 324 | 19 710 | 5148 | 3345 | 215 073 | 0 | 0 | 0 | 0 | 706 | 3766 | 1216 | 2891 |
| Ilgtermiņa saistības | 128 641 | 137 903 | 137 902 | 196 218 | 202 503 | 208 788 | 2501 | 1972 | 3344 | 4059 | 3396 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 131 605 | 141 013 | 174 226 | 215 928 | 207 651 | 212 133 | 217 574 | 1972 | 3344 | 4059 | 3396 | 706 | 3766 | 1216 | 2891 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 79 897 | 161 406 | 275 892 | 130 823 | 151 914 | 11 312 | 58 926 | 38 863 | 343 356 | 48 499 | 18 457 | -34 297 | -23 399 | -13 988 | -12 704 |
| Pašu kapitāls kopā | 83 296 | 164 804 | 279 290 | 135 658 | 156 749 | 16 147 | 63 763 | 43 700 | 349 056 | 97 555 | 116 012 | 81 715 | 58 316 | 44 329 | 31 625 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 121 451 | 217 174 | 332 010 | 458 938 | 432 599 | 172 835 | 133 914 | 87 196 | 79 992 | 79 992 | 53 328 | 40 | 386 | 13 827 | 6239 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 103 351 | 193 885 | 321 730 | 418 771 | 391 647 | 127 961 | 94 693 | 48 595 | 353 750 | 49 322 | 18 873 | -34 235 | -23 102 | -14 044 | -12 704 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 96 502 | 191 247 | 324 193 | 418 779 | 385 362 | 121 676 | 418 408 | 43 357 | 353 750 | 49 322 | 18 873 | -34 235 | -23 102 | -13 988 | -12 704 |
| Pārskata gada peļņa | 79 897 | 161 406 | 275 892 | 130 823 | 151 914 | 11 312 | 58 926 | 38 863 | 343 356 | 48 499 | 18 457 | -34 297 | -23 399 | -13 988 | -12 704 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 161 406 | 274 455 | 130 823 | 151 914 | 11 310 | 58 926 | 38 000 | 300 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RC Management Services"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RC Management Services" (reģ. nr. 40003473796) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Grēdu iela 4A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6239 €, par 54,9% mazāk nekā gadu iepriekš (13 827 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 19,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 704 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3120 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 34 516 € un pašu kapitāls 31 625 € (91,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.