Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C & R"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 343 425 | 244 739 | 249 155 | 264 604 | 260 415 | 210 053 | 96 444 | 95 994 | 86 901 | 88 424 | 49 329 | 7453 | 7274 | 7020 | 0 | 8 | 21 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 394 492 | 185 713 | 145 355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 737 917 | 430 452 | 394 510 | 264 604 | 260 415 | 210 053 | 96 444 | 95 994 | 86 901 | 88 424 | 49 329 | 7453 | 7274 | 7020 | 0 | 8 | 21 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 39 483 | 92 | 50 | 50 | 1193 | 1669 | 85 | 50 | 50 | 50 | 85 | 73 | 50 | 50 | 55 | 700 | 1350 |
| Ilgtermiņa saistības | 754 090 | 622 036 | 593 939 | 455 596 | 441 869 | 628 724 | 516 723 | 516 723 | 509 056 | 509 056 | 468 928 | 427 628 | 427 628 | 427 628 | 427 628 | 427 628 | 427 628 |
| Saistības kopā | 793 573 | 622 128 | 593 989 | 455 646 | 443 062 | 630 393 | 516 808 | 516 773 | 509 106 | 509 106 | 469 013 | 427 701 | 427 678 | 427 678 | 427 683 | 428 328 | 428 978 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -36 788 | -136 020 | -7803 | 8437 | 8395 | -160 457 | -13 | -415 | -1427 | 1522 | 998 | -564 | -157 | -254 | -7025 | -637 | -637 |
| Pašu kapitāls kopā | -55 656 | -191 676 | -199 479 | -191 042 | -182 647 | -420 340 | -420 364 | -420 779 | -422 205 | -420 682 | -419 684 | -420 248 | -420 404 | -420 658 | -427 683 | -428 320 | -428 957 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 100 | 1249 | 79 882 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 269 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -87 345 | -214 448 | -7589 | 8673 | 8395 | -160 457 | -2013 | -365 | -1377 | -301 | -457 | -1086 | -107 | -204 | -6975 | -587 | -587 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -36 699 | -135 870 | -7589 | 8673 | 8395 | -160 457 | -13 | -365 | -1377 | 1572 | 1048 | -514 | -107 | -204 | -6975 | -587 | -587 |
| Pārskata gada peļņa | -36 788 | -136 020 | -7803 | 8437 | 8395 | -160 457 | -13 | -415 | -1427 | 1522 | 998 | -564 | -157 | -254 | -7025 | -637 | -637 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Domnīca Laser", SIA
- "Latvijas Formula 2050"
- "Sudrabkalni"
- SIA "DD Holding"
- SIA "Z4 investīcijas"
- SIA "ZGI Capital" alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieks
- SIA ENERGOFIRMA "JAUDA"
- SIA GP ZGI-5 AIFP
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUSEKĻA IELAS NAMS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JŪRMALAS BIZNESA CENTRS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIELIRBIS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIELUPES KLĀNI"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C & R"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C & R" (reģ. nr. 40003474170) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 87E - 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 637 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (30%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-428 957 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.