SIA "BARO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 501 | 12 954 | 5737 | 5982 | 5703 | 7717 | 7782 | 4123 | 969 | 589 | 663 | 6647 | 3005 | 16 695 | 18 631 | 8273 | 2525 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 37 894 | 36 406 | 34 432 | 36 713 | 34 813 | 46 894 | 44 186 | 35 425 | 32 717 | 30 010 | 27 302 | 25 002 | 22 118 | 19 233 | 16 484 | 13 780 | 11 077 |
| Aktīvi kopā | 48 395 | 49 360 | 40 169 | 42 695 | 40 516 | 54 611 | 51 968 | 39 548 | 33 686 | 30 599 | 27 965 | 31 649 | 25 123 | 35 928 | 35 115 | 22 053 | 13 602 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7518 | 8733 | 1729 | 2287 | 2410 | 3562 | 7152 | 3896 | 1910 | 241 | 5759 | 5537 | 5833 | 6221 | 6361 | 4038 | 1257 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 208 | 39 997 | 37 545 | 35 092 | 33 820 | 45 385 | 45 493 | 47 414 | 49 927 | 52 554 | 37 839 | 35 239 | 32 839 | 30 846 | 28 445 | 28 445 | 31 345 |
| Saistības kopā | 47 726 | 48 730 | 39 274 | 37 379 | 36 230 | 48 947 | 52 645 | 51 310 | 51 837 | 52 795 | 43 598 | 40 776 | 38 672 | 37 067 | 34 806 | 32 483 | 32 602 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1479 | 907 | 265 | 166 | -1030 | -435 | -6341 | -5027 | -6389 | -4045 | 6563 | 6506 | -4422 | 12 410 | 1448 | -10 739 | -8570 |
| Pašu kapitāls kopā | -277 | 630 | 895 | 5316 | 4286 | 5664 | -677 | -11 762 | -18 151 | -22 196 | -15 633 | -9127 | -13 549 | -1139 | 309 | -10 430 | -19 000 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 106 310 | 73 687 | 55 898 | 11 118 | 4502 | 4436 | 4095 | 4410 | 1975 | 1809 | 14 761 | 17 850 | 1440 | 22 640 | 15 745 | 4445 | 8450 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 154 | 2757 | 2222 | 1873 | 356 | 303 | -4721 | -5027 | -5349 | -2979 | 7262 | 6890 | -4161 | 12 620 | 1648 | -10 673 | -8570 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1479 | 907 | 265 | 166 | -1030 | -435 | -6341 | -5027 | -6389 | -4045 | 6563 | 6506 | -4422 | 12 410 | 1448 | -10 739 | -8570 |
| Pārskata gada peļņa | -1479 | 907 | 265 | 166 | -1030 | -435 | -6341 | -5027 | -6389 | -4045 | 6563 | 6506 | -4422 | 12 410 | 1448 | -10 739 | -8570 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "BARO"
Pārskats
SIA "BARO" (reģ. nr. 40003476237) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krustabaznīcas iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8450 €, par 90,1% vairāk nekā gadu iepriekš (4445 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 14,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8570 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 8450 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-19 000 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.