Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIDE INFRA GRUPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 738 | 33 204 | 21 498 | 18 731 | 32 884 | 19 930 | 4910 | 18 689 | 1025 | 1157 | 2922 | 355 | 3531 | 2357 | 1141 | 142 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 653 | 29 308 | 22 528 | 10 895 | 10 854 | 10 369 | 9240 | 8497 | 746 | 157 | 0 | 1284 | 7603 | 5386 | 3204 | 1448 |
| Aktīvi kopā | 58 391 | 62 512 | 44 026 | 29 626 | 43 738 | 30 299 | 14 150 | 27 186 | 1771 | 1314 | 2922 | 1639 | 11 134 | 7743 | 4345 | 1590 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 47 744 | 90 644 | 17 389 | 23 612 | 27 584 | 19 358 | 27 483 | 12 011 | 2000 | 1310 | 1772 | 1131 | 619 | 432 | 62 | 62 |
| Ilgtermiņa saistības | 2193 | 2682 | 2314 | 240 | 778 | 936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 49 937 | 93 326 | 19 703 | 23 852 | 28 362 | 20 294 | 27 483 | 12 011 | 2000 | 1310 | 1772 | 1131 | 619 | 432 | 62 | 62 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -28 238 | -46 656 | 57 522 | -16 873 | 11 141 | -5507 | -22 447 | 28 508 | -15 404 | 233 | 1146 | -642 | 10 007 | -3204 | -3028 | -2755 |
| Pašu kapitāls kopā | 8454 | -38 202 | 19 320 | 2447 | 14 622 | 9114 | -13 333 | 15 175 | -229 | 4 | 1150 | 508 | 10 515 | 7311 | 4283 | 1528 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 173 557 | 270 299 | 228 489 | 197 823 | 223 010 | 163 179 | 118 478 | 101 438 | 9349 | 8840 | 13 021 | 6840 | 176 869 | 5130 | 141 | 38 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -27 735 | -43 679 | 63 231 | -10 385 | 14 558 | -4052 | -19 885 | 30 701 | -23 333 | 233 | 1146 | -642 | 10 007 | -3204 | -3028 | -2755 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -28 992 | -46 167 | 57 154 | -18 947 | 11 619 | -5348 | -23 383 | 29 619 | -15 404 | 233 | 1146 | -642 | 10 007 | -3204 | -3028 | -2755 |
| Pārskata gada peļņa | -28 238 | -46 656 | 57 522 | -16 873 | 11 141 | -5507 | -22 447 | 28 508 | -15 404 | 233 | 1146 | -642 | 10 007 | -3204 | -3028 | -2755 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 18 | 21 | 16 | 15 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Vide Infra" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SITESUPRA" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIDE INFRA GRUPA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIDE INFRA GRUPA" (reģ. nr. 40003478153) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Avotu iela 9 - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 €, par 73,0% mazāk nekā gadu iepriekš (141 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 43,0% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2755 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1590 € un pašu kapitāls 1528 € (96,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.