"B Side Capital" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 89 745 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 749 | 42 518 | 36 391 | 55 767 | 51 350 | 1928 | 9740 | 7642 | 8217 | 23 071 | 50 037 | 494 571 | 368 752 | 530 927 | 391 794 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 36 951 | 23 971 | 17 526 | 15 343 | 7489 | 138 838 | 138 784 | 136 719 | 170 674 | 310 041 | 344 180 | 397 327 | 608 525 | 760 726 | 973 548 |
| Aktīvi kopā | 65 700 | 66 489 | 53 917 | 71 110 | 58 839 | 140 766 | 148 524 | 144 361 | 178 891 | 333 112 | 394 217 | 891 898 | 977 277 | 1 291 653 | 1 365 342 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6093 | 10 762 | 15 168 | 31 997 | 27 704 | 1768 | 7110 | 13 489 | 13 434 | 4648 | 2174 | 3332 | 4466 | 3466 | 4857 |
| Ilgtermiņa saistības | 23 315 | 16 681 | 11 320 | 8255 | 0 | 135 000 | 135 000 | 123 236 | 154 015 | 291 767 | 297 679 | 222 093 | 145 679 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 29 408 | 27 443 | 26 488 | 40 252 | 27 704 | 136 768 | 142 110 | 136 725 | 167 449 | 296 415 | 299 853 | 225 425 | 150 145 | 3466 | 4857 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 21 107 | 15 125 | 9383 | 13 330 | 277 | -460 | 2416 | 1223 | 3806 | 25 255 | 57 667 | 150 109 | 160 659 | 461 056 | 162 043 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 292 | 39 046 | 27 429 | 30 858 | 31 135 | 3998 | 6414 | 7636 | 11 442 | 36 697 | 94 364 | 666 473 | 827 132 | 1 288 187 | 1 360 485 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 29 557 | 40 561 | 37 116 | 40 685 | 45 040 | 45 045 | 19 745 | 31 338 | 37 508 | 50 683 | 96 620 | 44 480 | 131 202 | 208 820 | 170 102 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 135 | 17 683 | 12 036 | 19 051 | 2741 | 150 | 5275 | 4002 | 6585 | 28 007 | 63 609 | 154 522 | 127 764 | 385 769 | 110 318 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 123 | 17 408 | 10 857 | 16 409 | 1425 | 14 | 2416 | 1223 | 3806 | 25 255 | 57 697 | 150 109 | 160 673 | 461 056 | 184 571 |
| Pārskata gada peļņa | 21 107 | 15 125 | 9383 | 13 330 | 277 | -460 | 2416 | 1223 | 3806 | 25 255 | 57 667 | 150 109 | 160 659 | 461 056 | 162 043 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 12 371 | 21 000 | 9901 | 0 | 26 677 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 89 745 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "B Side Capital" SIA
Pārskats
"B Side Capital" SIA (reģ. nr. 40003481685) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Baļķu iela 5 k-8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 170 102 €, par 18,5% mazāk nekā gadu iepriekš (208 820 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 162 043 € (95,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 170 102 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 365 342 € un pašu kapitāls 1 360 485 € (99,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,7%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.