SIA "FALCO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 755 | 2133 | 6647 | 8733 | 11 240 | 11 719 | 18 053 | 18 198 | 14 673 | 14 389 | 11 750 | 16 033 | 17 634 | 21 446 | 14 448 | 15 849 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 165 038 | 154 416 | 183 023 | 168 273 | 217 004 | 194 705 | 173 305 | 170 041 | 170 018 | 170 018 | 172 947 | 172 641 | 172 334 | 172 028 | 171 722 | 181 262 |
| Aktīvi kopā | 207 793 | 156 549 | 189 670 | 177 006 | 228 244 | 206 424 | 191 358 | 188 239 | 184 691 | 184 407 | 184 697 | 188 674 | 189 968 | 193 474 | 186 170 | 197 111 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 47 163 | 33 976 | 55 470 | 125 993 | 35 875 | 44 078 | 51 513 | 50 974 | 52 013 | 51 539 | 51 343 | 55 026 | 55 556 | 53 425 | 53 848 | 54 289 |
| Ilgtermiņa saistības | 42 683 | 27 147 | 59 355 | 0 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 | 138 201 |
| Saistības kopā | 89 846 | 61 123 | 114 825 | 125 993 | 174 076 | 182 279 | 189 714 | 189 175 | 190 214 | 189 740 | 189 544 | 193 227 | 193 757 | 191 626 | 192 049 | 192 490 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -32 752 | -22 061 | -20 581 | -23 940 | -18 791 | -30 090 | -21 905 | -2579 | -4587 | 190 | 486 | 294 | 764 | 5637 | -7727 | 10 500 |
| Pašu kapitāls kopā | 117 487 | 95 426 | 74 845 | 50 904 | 53 638 | 23 549 | 1644 | -936 | -5523 | -5333 | -4847 | -4553 | -3789 | 1848 | -5879 | 4621 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 123 229 | 30 234 | 12 965 | 18 296 | 27 082 | 29 290 | 34 882 | 35 532 | 34 766 | 34 901 | 32 427 | 42 042 | 55 670 | 59 460 | 61 349 | 71 437 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -26 699 | -22 808 | -26 945 | -10 999 | -6193 | -17 502 | -16 377 | -2579 | -4587 | 190 | 486 | 304 | 764 | 5637 | -7727 | 10 500 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -29 755 | -19 001 | -17 394 | -22 654 | -14 485 | -25 784 | -21 905 | -2579 | -4587 | 190 | 486 | 294 | 764 | 5637 | -7727 | 10 500 |
| Pārskata gada peļņa | -32 752 | -22 061 | -20 581 | -23 940 | -18 791 | -30 090 | -21 905 | -2579 | -4587 | 190 | 486 | 294 | 764 | 5637 | -7727 | 10 500 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FALCO"
Pārskats
SIA "FALCO" (reģ. nr. 40003486199) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ilūkstes iela 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 71 437 €, par 16,4% vairāk nekā gadu iepriekš (61 349 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 10 500 € (14,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 812 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 197 111 € un pašu kapitāls 4621 € (2,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.