Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP TEHNOLOĢIJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7490 | 15 415 | 23 280 | 7500 | 12 266 | 43 765 | 42 049 | 43 245 | 31 726 | 10 555 | 10 180 | 9988 | 9881 | 9791 | 18 526 | 42 183 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 541 | 44 474 | 29 609 | 19 713 | 13 124 | 8738 | 5817 | 3873 | 2554 | 2043 | 1532 |
| Aktīvi kopā | 7490 | 15 415 | 23 280 | 7500 | 12 266 | 110 306 | 86 523 | 72 854 | 51 439 | 23 679 | 18 918 | 15 805 | 13 754 | 12 345 | 20 569 | 43 715 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 221 | 30 533 | 26 860 | 27 392 | 16 464 | 75 052 | 15 491 | 18 463 | 19 872 | 756 | 693 | 743 | 743 | 50 | 1451 | 1624 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 500 | 124 783 | 125 363 | 124 633 | 124 633 | 124 633 | 124 633 | 124 633 | 6316 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 26 221 | 30 533 | 26 860 | 27 392 | 16 464 | 123 552 | 140 274 | 143 826 | 144 505 | 125 389 | 125 326 | 125 376 | 125 376 | 6366 | 1451 | 1624 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2043 | 3612 | 11 537 | -16 312 | 24 106 | -9092 | -39 949 | -17 221 | -22 092 | -8644 | -4698 | -3113 | -2051 | 117 601 | 13 139 | 22 973 |
| Pašu kapitāls kopā | -19 091 | -15 478 | -3940 | -20 252 | -4710 | -13 802 | -53 751 | -70 972 | -93 066 | -101 710 | -106 408 | -109 571 | -111 622 | 5979 | 19 118 | 42 091 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 26 784 | 52 223 | 43 702 | 9390 | 62 932 | 20 172 | 90 187 | 89 594 | 97 976 | 43 965 | 2458 | 0 | 0 | 6892 | 18 610 | 35 353 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2451 | 3635 | 11 550 | -16 304 | 24 115 | -8342 | -37 957 | -17 123 | -22 034 | -8644 | -4698 | -3063 | -2001 | 117 651 | 13 139 | 22 973 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2370 | 3612 | 11 537 | -16 312 | 24 106 | -9092 | -39 949 | -17 221 | -22 092 | -8644 | -4698 | -3063 | -2001 | 117 651 | 13 139 | 22 973 |
| Pārskata gada peļņa | 2043 | 3612 | 11 537 | -16 312 | 24 106 | -9092 | -39 949 | -17 221 | -22 092 | -8644 | -4698 | -3113 | -2051 | 117 601 | 13 139 | 22 973 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP TEHNOLOĢIJA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP TEHNOLOĢIJA" (reģ. nr. 40003492284) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tērbatas iela 41/43 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 35 353 €, par 90,0% vairāk nekā gadu iepriekš (18 610 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 22 973 € (65,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 353 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 43 715 € un pašu kapitāls 42 091 € (96,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.