Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NISSI S.G."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 384 | 47 232 | 48 426 | 52 671 | 78 662 | 89 786 | 71 382 | 71 293 | 73 763 | 63 497 | 61 149 | 71 678 | 95 829 | 95 580 | 112 876 | 111 102 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8614 | 5902 | 3880 | 1478 | 30 091 | 22 502 | 20 673 | 16 079 | 11 485 | 6891 | 2297 | 0 | 0 | 0 | 29 214 | 23 371 |
| Aktīvi kopā | 59 998 | 53 134 | 52 306 | 54 149 | 108 753 | 112 288 | 92 055 | 87 372 | 85 248 | 70 388 | 63 446 | 71 678 | 95 829 | 95 580 | 142 090 | 134 473 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 368 | 6949 | 6946 | 6626 | 27 001 | 19 463 | 38 088 | 28 526 | 25 099 | 39 198 | 41 556 | 52 509 | 65 653 | 69 195 | 91 153 | 85 629 |
| Ilgtermiņa saistības | 67 108 | 59 968 | 72 518 | 72 518 | 110 184 | 112 684 | 120 684 | 154 684 | 160 684 | 102 834 | 102 834 | 98 884 | 98 884 | 90 884 | 97 134 | 97 184 |
| Saistības kopā | 78 476 | 66 917 | 79 464 | 79 144 | 137 185 | 132 147 | 158 772 | 183 210 | 185 783 | 142 032 | 144 390 | 151 393 | 164 537 | 160 079 | 188 287 | 182 813 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5270 | 4695 | -13 375 | 2163 | 7132 | 8573 | -46 858 | -29 121 | -4697 | 28 891 | -9300 | 1229 | 11 008 | 4209 | 18 302 | -2143 |
| Pašu kapitāls kopā | -18 478 | -13 783 | -27 158 | -24 995 | -28 432 | -19 859 | -66 717 | -95 838 | -100 535 | -71 644 | -80 944 | -79 715 | -68 708 | -64 499 | -46 197 | -48 340 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 42 376 | 32 890 | 30 417 | 39 116 | 73 429 | 70 212 | 63 061 | 41 629 | 30 678 | 32 207 | 55 599 | 64 587 | 70 694 | 72 734 | 75 066 | 87 612 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5270 | 4695 | -13 373 | 2171 | 7508 | 9027 | -46 059 | -28 670 | -4380 | 29 155 | -9185 | 1249 | 11 010 | 4314 | 18 528 | -1598 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5270 | 4695 | -13 375 | 2163 | 7132 | 8573 | -46 858 | -29 121 | -4697 | 28 891 | -9300 | 1229 | 11 008 | 4209 | 18 302 | -2143 |
| Pārskata gada peļņa | -5270 | 4695 | -13 375 | 2163 | 7132 | 8573 | -46 858 | -29 121 | -4697 | 28 891 | -9300 | 1229 | 11 008 | 4209 | 18 302 | -2143 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NISSI S.G."
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NISSI S.G." (reģ. nr. 40003496587) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Nometņu iela 14 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 87 612 €, par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš (75 066 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2143 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 903 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-48 340 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.