Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rūta P"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 046 | 17 739 | 17 361 | 17 687 | 5453 | 3392 | 1701 | 2824 | 2273 | 15 271 | 13 937 | 18 629 | 11 574 | 16 955 | 12 993 | 12 977 | 13 100 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 91 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 19 137 | 17 769 | 17 361 | 17 687 | 5453 | 3392 | 1701 | 2824 | 2273 | 15 271 | 13 937 | 18 629 | 11 574 | 16 955 | 12 993 | 12 977 | 13 100 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 39 200 | 41 011 | 45 028 | 50 511 | 40 352 | 73 873 | 76 570 | 77 618 | 79 138 | 89 721 | 115 901 | 137 571 | 136 166 | 137 676 | 190 825 | 198 164 | 147 083 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 093 | 42 482 | 6467 | 19 731 | 31 415 |
| Saistības kopā | 39 200 | 41 011 | 45 028 | 50 511 | 40 352 | 73 873 | 76 570 | 77 618 | 79 138 | 89 721 | 115 901 | 137 571 | 152 259 | 180 158 | 197 292 | 217 895 | 178 498 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4339 | -3179 | -4425 | -5157 | -2075 | -20 824 | -4388 | 79 | -2071 | 2415 | -27 514 | -16 978 | -21 743 | -22 518 | -21 096 | -20 619 | 39 520 |
| Pašu kapitāls kopā | -20 063 | -23 242 | -27 667 | -32 824 | -34 899 | -70 481 | -74 869 | -74 794 | -76 865 | -74 450 | -101 964 | -118 942 | -140 685 | -163 203 | -184 299 | -204 918 | -165 398 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 66 796 | 55 454 | 82 099 | 56 037 | 68 099 | 130 550 | 127 894 | 133 820 | 201 287 | 177 876 | 124 471 | 98 358 | 75 594 | 92 095 | 83 995 | 91 330 | 101 210 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4339 | -3179 | -4425 | -5157 | -2075 | -20 824 | -4388 | 419 | -1869 | -32 585 | -27 514 | -16 978 | -21 743 | -22 518 | -21 096 | -20 619 | 39 520 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4339 | -3179 | -4425 | -5157 | -2075 | -20 824 | -4388 | 79 | -2071 | 2415 | -27 514 | -16 978 | -21 743 | -22 518 | -21 096 | -20 619 | 39 520 |
| Pārskata gada peļņa | -4339 | -3179 | -4425 | -5157 | -2075 | -20 824 | -4388 | 79 | -2071 | 2415 | -27 514 | -16 978 | -21 743 | -22 518 | -21 096 | -20 619 | 39 520 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 6 | 6 | 7 | 10 | 7 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rūta P"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rūta P" (reģ. nr. 40003496746) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rudens iela 4 - 37.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 101 210 €, par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš (91 330 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 39 520 € (39,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 605 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-165 398 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.