SIA "Jumts plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 126 569 | 31 667 | 120 996 | 47 263 | 31 633 | 56 897 | 62 155 | 40 999 | 34 737 | 113 092 | 82 231 | 52 297 | 56 402 | 105 755 | 140 871 | 233 432 | 81 845 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 21 746 | 3630 | 820 | 82 | 39 | 0 | 0 | 7540 | 17 267 | 15 080 | 11 140 | 37 463 | 68 477 | 59 166 | 45 600 | 52 073 | 107 203 |
| Aktīvi kopā | 148 315 | 35 297 | 121 816 | 47 345 | 31 672 | 56 897 | 62 155 | 48 539 | 52 004 | 128 172 | 93 371 | 89 760 | 124 879 | 164 921 | 186 471 | 285 505 | 189 048 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 170 326 | 90 181 | 188 734 | 112 788 | 59 224 | 74 641 | 100 364 | 84 980 | 87 160 | 129 763 | 69 658 | 102 652 | 80 229 | 77 709 | 87 507 | 187 718 | 89 431 |
| Ilgtermiņa saistības | 3010 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 250 | 7291 | 0 | 0 | 10 127 | 8025 | 6025 | 3571 | 1213 |
| Saistības kopā | 173 336 | 90 361 | 188 734 | 112 788 | 59 224 | 74 641 | 100 364 | 84 980 | 99 410 | 137 054 | 69 658 | 102 652 | 90 356 | 85 734 | 93 532 | 191 289 | 90 644 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -42 727 | -30 043 | -11 854 | 1475 | 37 891 | 21 459 | -20 464 | 1768 | -34 259 | 38 524 | 55 889 | -36 604 | 47 416 | 44 664 | 13 752 | 1278 | 4588 |
| Pašu kapitāls kopā | -25 021 | -55 064 | -66 918 | -65 443 | -27 552 | -17 744 | -38 209 | -36 441 | -70 700 | -32 176 | 23 713 | -12 892 | 34 523 | 79 187 | 92 939 | 94 216 | 98 404 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 179 934 | 134 183 | 318 296 | 342 653 | 53 427 | 123 480 | 106 495 | 86 084 | 54 140 | 206 979 | 117 743 | 260 356 | 422 609 | 429 384 | 680 730 | 731 847 | 415 127 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -44 144 | -30 929 | -11 931 | 1776 | 37 916 | 21 537 | -20 464 | 1768 | -34 075 | 39 297 | 56 283 | -36 416 | 47 839 | 45 202 | 14 573 | 2057 | 6056 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -44 581 | -31 118 | -12 034 | 1475 | 37 891 | 21 459 | -20 464 | 1768 | -34 259 | 38 662 | 55 889 | -36 543 | 47 416 | 44 664 | 13 752 | 1431 | 5563 |
| Pārskata gada peļņa | -42 727 | -30 043 | -11 854 | 1475 | 37 891 | 21 459 | -20 464 | 1768 | -34 259 | 38 524 | 55 889 | -36 604 | 47 416 | 44 664 | 13 752 | 1278 | 4588 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 10 | 10 | 9 | 9 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Jumts plus"
Pārskats
SIA "Jumts plus" (reģ. nr. 40003497366) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Bajāri, Kārklu iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 415 127 €, par 43,3% mazāk nekā gadu iepriekš (731 847 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 4588 € (1,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 83 025 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 189 048 € un pašu kapitāls 98 404 € (52,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.