Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GAISMAS STILS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 12 000 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 103 587 | 227 780 | 287 065 | 310 610 | 432 149 | 581 960 | 261 117 | 224 679 | 655 751 | 284 134 | 546 838 | 455 690 | 427 665 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 168 | 754 | 2302 | 3987 | 17 878 | 26 582 | 30 154 | 14 325 | 4645 | 3058 | 1541 | 22 043 | 16 546 |
| Aktīvi kopā | 103 755 | 228 534 | 289 367 | 314 597 | 450 027 | 608 542 | 291 271 | 239 004 | 660 396 | 287 192 | 548 379 | 477 733 | 444 211 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 77 536 | 156 107 | 85 693 | 117 425 | 223 715 | 288 693 | 182 881 | 108 434 | 501 429 | 133 296 | 401 173 | 232 104 | 181 365 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 352 | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 77 536 | 156 459 | 85 927 | 117 425 | 223 715 | 288 693 | 182 881 | 108 434 | 501 429 | 133 296 | 401 173 | 232 104 | 181 365 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7979 | 34 769 | 146 920 | -6268 | 29 142 | 142 233 | -141 459 | 40 180 | 46 397 | 36 930 | 15 413 | 135 423 | 29 217 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 219 | 72 075 | 203 440 | 197 172 | 226 312 | 319 849 | 108 390 | 130 570 | 158 967 | 153 896 | 147 206 | 245 629 | 262 846 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 466 542 | 1 325 125 | 1 544 847 | 1 062 676 | 1 387 945 | 2 526 929 | 1 283 947 | 1 723 842 | 1 227 466 | 1 211 128 | 1 036 574 | 1 467 465 | 1 285 864 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7979 | 34 769 | 146 920 | -6268 | 30 315 | 143 682 | -141 459 | 42 445 | 50 935 | 47 430 | 20 726 | 145 651 | 32 217 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7979 | 34 769 | 146 920 | -6268 | 30 315 | 143 682 | -141 459 | 42 445 | 50 935 | 47 430 | 20 726 | 145 651 | 32 217 |
| Pārskata gada peļņa | -7979 | 34 769 | 146 920 | -6268 | 29 142 | 142 233 | -141 459 | 40 180 | 46 397 | 36 930 | 15 413 | 135 423 | 29 217 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 15 555 | 0 | 0 | 48 696 | 70 000 | 18 000 | 18 000 | 42 001 | 22 103 | 37 000 | 12 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GAISMAS STILS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GAISMAS STILS" (reģ. nr. 40003499314) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ausekļa iela 1 - 1/2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 285 864 €, par 12,4% mazāk nekā gadu iepriekš (1 467 465 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 29 217 € (2,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 257 173 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 444 211 € un pašu kapitāls 262 846 € (59,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.