SIA "Maršals Dizains"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 192 | 29 248 | 10 989 | 8537 | 12 094 | 11 149 | 6266 | 7321 | 5575 | 3555 | 3370 | 3806 | 3423 | 3186 | 3204 | 3658 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 142 498 | 127 735 | 118 341 | 17 094 | 11 452 | 40 | 40 | 721 | 964 | 469 | 305 | 148 | 72 | 35 | 17 | 8 |
| Aktīvi kopā | 160 690 | 156 983 | 129 330 | 25 631 | 23 546 | 11 189 | 6306 | 8042 | 6539 | 4024 | 3675 | 3954 | 3495 | 3221 | 3221 | 3666 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 55 670 | 39 823 | 38 470 | 38 123 | 46 611 | 11 859 | 19 138 | 18 191 | 13 621 | 12 082 | 2282 | 2480 | 2081 | 1522 | 1523 | 1632 |
| Ilgtermiņa saistības | 67 775 | 57 476 | 48 788 | 40 101 | 45 727 | 45 727 | 45 727 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 123 445 | 97 299 | 87 258 | 78 224 | 92 338 | 57 586 | 64 865 | 18 191 | 13 621 | 12 082 | 2282 | 2480 | 2081 | 1522 | 1523 | 1632 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 65 410 | 19 231 | -16 899 | -94 506 | 4223 | 20 849 | -6562 | 2683 | 3067 | -976 | 9451 | 81 | -60 | 285 | -1 | 336 |
| Pašu kapitāls kopā | 33 885 | 56 185 | 39 286 | -55 220 | -74 348 | -51 997 | -58 559 | -10 149 | -7082 | -8058 | 1393 | 1474 | 1414 | 1699 | 1698 | 2034 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 274 077 | 162 394 | 7204 | 23 150 | 45 263 | 49 536 | 39 834 | 40 050 | 44 745 | 39 460 | 27 140 | 14 960 | 15 480 | 15 760 | 11 920 | 12 860 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 65 693 | 22 993 | -20 096 | 1627 | 5327 | 12 793 | -6365 | 2770 | 3067 | -976 | 9451 | 81 | -60 | 285 | -1 | 336 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 71 268 | 22 918 | -16 899 | -94 226 | 5327 | 22 004 | -6562 | 2770 | 3067 | -976 | 9451 | 81 | -60 | 285 | -1 | 336 |
| Pārskata gada peļņa | 65 410 | 19 231 | -16 899 | -94 506 | 4223 | 20 849 | -6562 | 2683 | 3067 | -976 | 9451 | 81 | -60 | 285 | -1 | 336 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 21 | 17 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Marshal Group" — 3 kopīgas personas
- SIA "Marshal Pro" — 3 kopīgas personas
- "Paaudze" — 2 kopīgas personas
- SIA "MGVH" — 2 kopīgas personas
- SIA "Marshal Holding" — 2 kopīgas personas
- SIA "HQ"
- Yoga Way
Kopsavilkums: SIA "Maršals Dizains"
Pārskats
SIA "Maršals Dizains" (reģ. nr. 40003513162) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aleksandra Grīna bulvāris 15 - 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 12 860 €, par 7,9% vairāk nekā gadu iepriekš (11 920 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 18,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 336 € (2,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4287 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3666 € un pašu kapitāls 2034 € (55,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (36%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.