Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fit In"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 052 | 4882 | 5640 | 801 | 41 407 | 30 490 | 16 740 | 24 209 | 61 322 | 21 199 | 19 973 | 38 164 | 64 701 | 55 747 | 58 803 | 64 799 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 96 704 | 97 211 | 97 089 | 100 183 | 206 658 | 181 221 | 156 855 | 120 053 | 162 905 | 170 334 | 168 029 | 234 614 | 422 608 | 473 306 | 564 589 | 637 540 |
| Aktīvi kopā | 128 756 | 102 093 | 102 729 | 100 984 | 248 065 | 211 711 | 173 595 | 144 262 | 224 227 | 191 533 | 188 002 | 272 778 | 487 309 | 529 053 | 623 392 | 702 339 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 166 | 15 024 | 14 668 | 11 768 | 9906 | 1738 | 3895 | 4114 | 7934 | 312 205 | 12 816 | 13 693 | 17 011 | 23 485 | 28 743 | 36 581 |
| Ilgtermiņa saistības | 122 549 | 92 449 | 92 449 | 92 449 | 275 772 | 245 772 | 245 772 | 248 594 | 317 590 | 0 | 317 080 | 427 948 | 702 240 | 837 323 | 1 019 357 | 1 212 348 |
| Saistības kopā | 135 715 | 107 473 | 107 117 | 104 217 | 285 678 | 247 510 | 249 667 | 252 708 | 325 524 | 312 205 | 329 896 | 441 641 | 719 251 | 860 808 | 1 048 100 | 1 248 929 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 563 | 1703 | 992 | 1155 | -32 936 | 1804 | -40 162 | -32 374 | 7149 | -19 375 | -21 222 | -26 969 | -63 079 | -99 813 | -92 953 | -121 882 |
| Pašu kapitāls kopā | -7207 | -5504 | -4512 | -3357 | -37 714 | -35 910 | -76 072 | -108 446 | -101 297 | -120 672 | -141 894 | -168 863 | -231 942 | -331 755 | -424 708 | -546 590 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 87 477 | 4803 | 3113 | 3077 | 3130 | 2400 | 2700 | 2700 | 14 757 | 9862 | 3659 | 4688 | 10 872 | 15 332 | 13 527 | 13 302 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 23 716 | 2052 | 1204 | 1292 | -31 901 | 3982 | -39 958 | -29 374 | 7451 | -19 098 | -21 046 | -26 934 | -62 993 | -99 752 | -91 614 | -121 878 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 639 | 1965 | 1078 | 1273 | -32 089 | 2651 | -40 162 | -32 374 | 7185 | -19 321 | -21 187 | -26 966 | -62 993 | -99 752 | -91 614 | -121 878 |
| Pārskata gada peļņa | 23 563 | 1703 | 992 | 1155 | -32 936 | 1804 | -40 162 | -32 374 | 7149 | -19 375 | -21 222 | -26 969 | -63 079 | -99 813 | -92 953 | -121 882 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fit In"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fit In" (reģ. nr. 40003516421) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils pag., "Annuškas 1".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 302 €, par 1,7% mazāk nekā gadu iepriekš (13 527 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 121 882 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4434 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-546 590 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.