Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANDELA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2079 | 345 | 345 | 345 | 1 | 34 198 | 34 286 | 35 403 | 140 767 | 62 227 | 18 807 | 13 581 | 9561 | 20 650 | 12 847 | 20 100 | 17 259 | 19 634 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 498 | 498 | 498 | 0 | 0 | 1379 | 2038 | 839 | 533 | 4868 | 3953 | 3108 | 2750 | 1715 | 1692 | 885 | 885 | 885 |
| Aktīvi kopā | 2577 | 843 | 843 | 345 | 1 | 35 577 | 36 324 | 36 242 | 141 300 | 67 095 | 22 760 | 16 689 | 12 311 | 22 365 | 14 539 | 20 985 | 18 144 | 20 519 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 463 | 471 | 471 | 29 | 8281 | 42 555 | 44 891 | 43 481 | 147 901 | 84 148 | 40 765 | 33 579 | 29 022 | 39 419 | 45 054 | 51 021 | 58 240 | 59 685 |
| Ilgtermiņa saistības | 8766 | 8766 | 8766 | 8203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9229 | 9237 | 9237 | 8232 | 8281 | 42 555 | 44 891 | 43 481 | 147 901 | 84 148 | 40 765 | 33 579 | 29 022 | 39 419 | 45 054 | 51 021 | 58 240 | 59 685 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4363 | -1742 | 0 | 507 | -393 | 1302 | 1361 | 1328 | 685 | -10 452 | -952 | 1115 | 179 | -343 | -13 461 | 480 | -10 060 | 930 |
| Pašu kapitāls kopā | -6652 | -8394 | -8394 | -7887 | -8280 | -6978 | -8567 | -7239 | -6601 | -17 053 | -18 005 | -16 890 | -16 711 | -17 054 | -30 515 | -30 036 | -40 096 | -39 166 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2099 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 177 | 71 896 | 84 032 | 115 091 | 78 164 | 120 544 | 107 435 | 99 268 | 118 953 | 133 166 | 143 024 | 126 866 | 132 226 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4349 | -1742 | 0 | 507 | -393 | 1302 | 1361 | 1328 | 685 | -10 452 | -952 | 1115 | 179 | -343 | -13 461 | 480 | -10 060 | 930 |
| EBITDA | — | — | — | — | -393 | 1651 | 1898 | 2111 | 1040 | -10 452 | -952 | 1115 | 179 | -343 | -13 461 | 480 | -10 060 | 930 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4349 | -1742 | 0 | 507 | -393 | 1302 | 1361 | 1328 | 685 | -10 452 | -952 | 1115 | 179 | -343 | -13 461 | 480 | -10 060 | 930 |
| Pārskata gada peļņa | -4363 | -1742 | 0 | 507 | -393 | 1302 | 1361 | 1328 | 685 | -10 452 | -952 | 1115 | 179 | -343 | -13 461 | 480 | -10 060 | 930 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | 0 | 14 383 | 32 626 | 48 914 | 52 822 | 54 072 | 56 674 | 55 414 | 40 676 | 60 579 | 68 886 | 87 735 | 83 312 | 73 931 |
| Nolietojums | — | — | — | — | 0 | 349 | 537 | 783 | 355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10 | 10 | 11 | 11 | 9 | 10 | 10 | 6 | 7 | 8 | 7 | 7 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANDELA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANDELA" (reģ. nr. 40003517287) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalnciema iela 40A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 132 226 €, par 4,2% vairāk nekā gadu iepriekš (126 866 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 27,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 930 € (0,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 038 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-39 166 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.