Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GA 21"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 655 | 22 151 | 26 501 | 73 448 | 33 177 | 25 440 | 15 158 | 3419 | 708 | 12 933 | 655 | 25 | 3652 | 2472 | 2881 | 2900 | 2868 | 2848 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 89 713 | 82 857 | 54 127 | 68 844 | 112 409 | 99 730 | 117 554 | 110 994 | 103 009 | 86 610 | 71 105 | 54 999 | 40 636 | 20 654 | 20 373 | 20 178 | 18 930 | 18 930 |
| Aktīvi kopā | 108 368 | 105 008 | 80 628 | 142 292 | 145 586 | 125 170 | 132 712 | 114 413 | 103 717 | 99 543 | 71 760 | 55 024 | 44 288 | 23 126 | 23 254 | 23 078 | 21 798 | 21 778 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1564 | 15 359 | 3341 | 1229 | 41 952 | 37 486 | 46 110 | 62 213 | 64 484 | 63 073 | 36 389 | 33 891 | 24 889 | 19 716 | 19 653 | 20 662 | 21 115 | 21 148 |
| Ilgtermiņa saistības | 209 137 | 190 422 | 182 155 | 214 723 | 170 261 | 155 275 | 208 522 | 192 903 | 166 604 | 154 304 | 152 800 | 145 130 | 142 500 | 127 385 | 129 891 | 130 136 | 130 136 | 130 136 |
| Saistības kopā | 210 701 | 205 781 | 185 496 | 215 952 | 212 213 | 192 761 | 254 632 | 255 116 | 231 088 | 217 377 | 189 189 | 179 021 | 167 389 | 147 101 | 149 544 | 150 798 | 151 251 | 151 284 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2247 | 1560 | -4095 | 31 208 | 7033 | -964 | -25 747 | -18 783 | 13 332 | 9537 | 405 | -6568 | 896 | -874 | -2315 | -1430 | -1733 | -53 |
| Pašu kapitāls kopā | -102 333 | -100 773 | -104 868 | -73 660 | -66 627 | -67 591 | -121 920 | -140 703 | -127 371 | -117 834 | -117 429 | -123 997 | -123 101 | -123 975 | -126 290 | -127 720 | -129 453 | -129 506 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 441 | 21 496 | 38 963 | 43 275 | 39 110 | 24 909 | 32 847 | 35 065 | 37 876 | 56 044 | 32 103 | 22 501 | 29 561 | 15 236 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 576 | 4474 | -3155 | 31 230 | 7395 | -748 | -25 341 | -18 610 | 5535 | 9759 | 641 | -6360 | 1108 | -706 | -2255 | -1298 | -1622 | 0 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | — | 5535 | 26 156 | 17 221 | 10 260 | 17 862 | 5574 | -1974 | -1102 | -374 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2247 | 1560 | -4085 | 31 227 | 7033 | -953 | -25 711 | -18 783 | 13 332 | 9537 | 405 | -6568 | 898 | -874 | -2315 | -1380 | -1683 | -3 |
| Pārskata gada peļņa | -2247 | 1560 | -4095 | 31 208 | 7033 | -964 | -25 747 | -18 783 | 13 332 | 9537 | 405 | -6568 | 896 | -874 | -2315 | -1430 | -1733 | -53 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | 3355 | 7142 | 7797 | 6952 | 3028 | 2251 | 80 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 16 397 | 16 580 | 16 620 | 16 754 | 6280 | 281 | 196 | 1248 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AG 21" — 2 kopīgas personas
- SIA "HS BĒNE"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GA 21"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GA 21" (reģ. nr. 40003518776) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Šķeltovas pag., Stašķeviči, "Stašķeviču dzirnavas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 53 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-129 506 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.