SIA "SEVES"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 45 149 | 39 895 | 73 927 | 115 321 | 163 146 | 177 233 | 163 818 | 201 210 | 186 545 | 166 477 | 178 375 | 184 546 | 186 050 | 196 014 | 253 624 | 256 069 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 421 345 | 381 544 | 362 429 | 363 729 | 529 835 | 475 384 | 447 530 | 398 304 | 364 364 | 339 558 | 318 296 | 319 555 | 313 197 | 296 863 | 286 173 | 271 123 |
| Aktīvi kopā | 466 494 | 421 439 | 436 356 | 479 050 | 692 981 | 652 617 | 611 348 | 599 514 | 550 909 | 506 035 | 496 671 | 504 101 | 499 247 | 492 877 | 539 797 | 527 192 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 845 | 7071 | 9699 | 32 331 | 49 998 | 38 679 | 45 378 | 64 036 | 36 845 | 17 710 | 17 434 | 22 972 | 49 444 | 21 424 | 21 230 | 21 218 |
| Ilgtermiņa saistības | 366 867 | 355 337 | 333 824 | 313 787 | 415 919 | 385 360 | 354 801 | 323 744 | 293 185 | 262 626 | 232 067 | 198 667 | 132 187 | 86 457 | 65 777 | 48 095 |
| Saistības kopā | 399 712 | 362 408 | 343 523 | 346 118 | 465 917 | 424 039 | 400 179 | 387 780 | 330 030 | 280 336 | 249 501 | 221 639 | 181 631 | 107 881 | 87 007 | 69 313 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -19 949 | -7751 | 33 802 | 40 099 | 54 993 | 1514 | -17 409 | 565 | 9145 | 4820 | 21 471 | 35 291 | 35 154 | 67 379 | 67 631 | 5478 |
| Pašu kapitāls kopā | 66 782 | 59 031 | 92 833 | 132 932 | 227 064 | 228 578 | 211 169 | 211 734 | 220 879 | 225 699 | 247 170 | 282 462 | 317 616 | 384 996 | 452 790 | 457 879 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 81 992 | 140 005 | 203 138 | 328 341 | 481 129 | 318 189 | 347 002 | 351 794 | 469 077 | 515 861 | 477 934 | 504 671 | 572 684 | 629 206 | 578 107 | 554 236 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9950 | 3701 | 42 417 | 47 453 | 70 742 | 11 214 | -11 019 | 7490 | 14 059 | 8995 | 25 055 | 37 798 | 39 272 | 67 250 | 66 252 | 4601 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -19 343 | -7751 | 33 802 | 40 416 | 61 431 | 3528 | -17 409 | 2144 | 9145 | 4820 | 21 471 | 35 354 | 35 154 | 67 379 | 67 631 | 5478 |
| Pārskata gada peļņa | -19 949 | -7751 | 33 802 | 40 099 | 54 993 | 1514 | -17 409 | 565 | 9145 | 4820 | 21 471 | 35 291 | 35 154 | 67 379 | 67 631 | 5478 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 9 | 9 | 11 | 14 | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 | 13 | 13 | 13 | 13 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEVES SERVICE" — 3 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "SEVES"
Pārskats
SIA "SEVES" (reģ. nr. 40003523315) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Čiekurkalna 6. šķērslīnija 7 - 9/10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 554 236 €, par 4,1% mazāk nekā gadu iepriekš (578 107 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 5478 € (1,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 588 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 527 192 € un pašu kapitāls 457 879 € (86,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.