SIA "OVINTO KRESES"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 256 264 | 215 335 | 162 618 | 465 299 | 96 059 | 182 990 | 43 320 | 262 149 | 970 | 568 986 | 442 663 | 220 443 | 216 783 | 220 349 | 221 982 | 224 762 | 221 401 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 648 602 | 3 763 762 | 3 688 556 | 2 543 214 | 2 505 417 | 3 297 376 | 3 325 850 | 1 045 928 | 586 465 | 17 041 | 17 022 | 17 002 | 896 | 22 | 22 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 3 904 866 | 3 979 097 | 3 851 174 | 3 008 513 | 2 601 476 | 3 480 366 | 3 369 170 | 1 308 077 | 587 435 | 586 027 | 459 685 | 237 445 | 217 679 | 220 371 | 222 004 | 224 762 | 221 401 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 217 113 | 210 680 | 118 748 | 417 309 | 96 883 | 241 689 | 173 695 | 135 560 | 219 | 241 143 | 505 642 | 256 520 | 254 194 | 254 213 | 254 133 | 254 983 | 254 050 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 628 479 | 2 533 721 | 2 609 973 | 2 040 129 | 2 046 822 | 2 586 224 | 2 343 554 | 845 651 | 487 681 | 255 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2 845 592 | 2 744 401 | 2 728 721 | 2 457 438 | 2 143 705 | 2 827 913 | 2 517 249 | 981 211 | 487 900 | 496 324 | 505 642 | 256 520 | 254 194 | 254 213 | 254 133 | 254 983 | 254 050 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 49 752 | 175 422 | -112 243 | -306 144 | -93 434 | 2673 | 199 873 | -523 674 | -227 327 | -9832 | -135 660 | 26 882 | -17 440 | 2673 | 1713 | 1908 | -2428 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 059 274 | 1 234 696 | 1 122 453 | 548 847 | 455 413 | 650 667 | 850 540 | 326 866 | 99 535 | 89 703 | -45 957 | -19 075 | -36 515 | -33 842 | -32 129 | -30 221 | -32 649 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 741 817 | 591 192 | 487 222 | 178 528 | 148 864 | 229 420 | 273 620 | 175 938 | 31 659 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 102 883 | 152 019 | -73 431 | -236 728 | -169 112 | -353 294 | 152 044 | -869 002 | -420 437 | -3699 | -254 068 | 34 135 | -17 440 | 2673 | 1713 | 1908 | -2428 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 51 157 | 193 524 | -76 442 | -324 369 | -88 398 | -22 577 | 203 779 | -523 674 | -227 327 | -9782 | -135 610 | 26 882 | -17 440 | 2673 | 1713 | 1908 | -2428 |
| Pārskata gada peļņa | 49 752 | 175 422 | -112 243 | -306 144 | -93 434 | 2673 | 199 873 | -523 674 | -227 327 | -9832 | -135 660 | 26 882 | -17 440 | 2673 | 1713 | 1908 | -2428 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 14 | 14 | 14 | 10 | 8 | 8 | 8 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "OVINTO KRESES"
Pārskats
SIA "OVINTO KRESES" (reģ. nr. 40003523781) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils nov., Užavas pag., "Garvasari".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2428 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-32 649 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.