SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "PIEJŪRA""Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 512 368 | 521 970 | 634 081 | 309 462 | 448 825 | 698 260 | 462 016 | 589 276 | 1 984 175 | 1 012 667 | 1 285 156 | 1 489 942 | 1 646 329 | 2 090 438 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 857 758 | 10 079 950 | 13 833 679 | 15 330 301 | 14 077 919 | 12 877 243 | 13 005 987 | 11 616 925 | 10 360 768 | 9 114 716 | 8 043 978 | 14 375 813 | 14 164 468 | 12 707 039 |
| Aktīvi kopā | 11 370 126 | 10 601 920 | 14 467 760 | 15 639 763 | 14 526 744 | 13 575 503 | 13 468 003 | 12 206 201 | 12 344 943 | 10 127 383 | 9 329 134 | 15 865 755 | 15 810 797 | 14 797 477 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 385 462 | 1 426 338 | 2 460 232 | 1 369 934 | 1 482 641 | 1 563 759 | 2 207 657 | 2 281 444 | 2 316 621 | 2 047 689 | 2 306 821 | 2 718 169 | 2 179 758 | 2 254 359 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 669 002 | 9 645 005 | 12 631 457 | 14 652 264 | 13 250 836 | 11 942 092 | 11 580 780 | 10 051 540 | 8 578 191 | 6 217 633 | 5 142 730 | 10 835 805 | 11 229 990 | 9 910 970 |
| Saistības kopā | 12 054 464 | 11 071 343 | 15 091 689 | 16 022 198 | 14 733 477 | 13 505 851 | 13 788 437 | 12 332 984 | 10 894 812 | 8 265 322 | 7 449 551 | 13 553 974 | 13 409 748 | 12 165 329 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -22 605 | 214 190 | 41 693 | 236 302 | 194 217 | 276 386 | -390 087 | 193 651 | 331 244 | 411 930 | -38 078 | 432 197 | 89 268 | 94 699 |
| Pašu kapitāls kopā | -691 355 | -477 165 | -637 252 | -400 950 | -206 733 | 69 652 | -320 434 | -126 783 | 1 450 131 | 1 862 061 | 1 879 583 | 2 311 781 | 2 401 049 | 2 632 148 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 968 049 | 982 213 | 1 534 594 | 1 775 686 | 1 919 228 | 2 371 402 | 2 799 373 | 3 572 732 | 4 088 333 | 4 752 085 | 5 251 340 | 6 076 104 | 6 492 947 | 7 195 830 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 42 261 | 28 622 | 101 495 | 308 059 | 252 893 | 328 495 | -325 816 | 262 539 | 391 281 | 442 771 | -13 433 | 457 874 | 240 346 | 231 652 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -24 365 | -7873 | 49 421 | 244 278 | 194 217 | 276 386 | -388 968 | 195 482 | 332 863 | 412 969 | -36 593 | 433 720 | 90 649 | 96 172 |
| Pārskata gada peļņa | -22 605 | 214 190 | 41 693 | 236 302 | 194 217 | 276 386 | -390 087 | 193 651 | 331 244 | 411 930 | -38 078 | 432 197 | 89 268 | 94 699 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 34 | 37 | 41 | 40 | 49 | 55 | 83 | 93 | 95 | 95 | 94 | 96 | 101 | 100 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "PIEJŪRA""
Pārskats
SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "PIEJŪRA"" (reģ. nr. 40003525848) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Tukums, Raudas iela 30C.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7 195 830 €, par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš (6 492 947 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 94 699 € (1,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 100 (gadu iepriekš 101). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 71 958 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 14 797 477 € un pašu kapitāls 2 632 148 € (17,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (52,3%): Talsu novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.