Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NITS A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 154 445 | 347 902 | 403 283 | 612 483 | 561 445 | 762 033 | 859 249 | 830 569 | 697 869 | 648 334 | 595 224 | 609 300 | 613 064 | 651 627 | 716 209 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5232 | 4792 | 13 975 | 66 398 | 52 265 | 47 505 | 37 672 | 28 097 | 17 628 | 2122 | 752 | 1228 | 568 | 284 | 1404 |
| Aktīvi kopā | 159 677 | 352 694 | 417 258 | 678 881 | 613 710 | 809 538 | 896 921 | 858 666 | 715 497 | 650 456 | 595 976 | 610 528 | 613 632 | 651 911 | 717 613 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 559 | 122 467 | 234 076 | 387 699 | 262 748 | 399 940 | 393 164 | 328 215 | 244 150 | 200 029 | 126 553 | 139 935 | 140 868 | 163 004 | 178 072 |
| Ilgtermiņa saistības | 110 474 | 114 824 | 8183 | 10 378 | 6204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 140 033 | 237 291 | 242 259 | 398 077 | 268 952 | 399 940 | 393 164 | 328 215 | 244 150 | 200 029 | 126 553 | 139 935 | 140 868 | 163 004 | 178 072 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8933 | 44 754 | 59 596 | 86 860 | 61 874 | 66 308 | 94 159 | 26 694 | -29 106 | -20 920 | 18 994 | 1170 | 2178 | 16 147 | 20 680 |
| Pašu kapitāls kopā | 19 644 | 115 403 | 174 999 | 278 946 | 340 820 | 409 598 | 503 757 | 530 451 | 471 347 | 450 427 | 469 423 | 470 593 | 472 764 | 488 907 | 509 587 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 318 665 | 817 370 | 887 447 | 1 546 515 | 1 473 759 | 1 415 208 | 2 346 303 | 1 065 499 | 857 365 | 512 310 | 439 083 | 242 768 | 241 233 | 424 313 | 420 987 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 855 | 70 413 | 75 762 | 107 735 | 77 323 | 80 931 | 114 027 | 26 845 | -60 715 | -20 542 | -7559 | 1202 | 2223 | 16 147 | 20 680 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 994 | 63 593 | 69 663 | 102 900 | 73 386 | 77 924 | 111 253 | 26 845 | -29 102 | -20 273 | 19 088 | 1202 | 2226 | 16 147 | 20 680 |
| Pārskata gada peļņa | 8933 | 44 754 | 59 596 | 86 860 | 61 874 | 66 308 | 94 159 | 26 694 | -29 106 | -20 920 | 18 994 | 1170 | 2178 | 16 147 | 20 680 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NITS A"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NITS A" (reģ. nr. 40003526665) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stabu iela 108A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 420 987 €, par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš (424 313 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 20 680 € (4,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 140 329 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 717 613 € un pašu kapitāls 509 587 € (71,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.