SIA "ANDI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 196 797 | 133 968 | 151 654 | 122 602 | 103 696 | 105 445 | 152 954 | 150 456 | 138 326 | 143 606 | 164 317 | 313 013 | 245 888 | 321 557 | 465 403 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 21 794 | 21 199 | 21 403 | 18 468 | 16 278 | 11 858 | 10 837 | 26 771 | 32 970 | 24 283 | 20 571 | 20 163 | 77 450 | 15 536 | 14 028 |
| Aktīvi kopā | 218 591 | 155 167 | 173 057 | 141 070 | 119 974 | 117 303 | 163 791 | 177 227 | 171 296 | 167 889 | 184 888 | 333 176 | 323 338 | 337 093 | 479 431 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 232 285 | 157 074 | 75 467 | 154 546 | 130 633 | 141 577 | 188 127 | 383 966 | 273 004 | 260 310 | 266 520 | 326 161 | 297 615 | 341 874 | 248 215 |
| Ilgtermiņa saistības | 2413 | 548 | 138 700 | 200 124 | 193 624 | 193 624 | 193 624 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7611 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 234 698 | 157 622 | 214 167 | 354 670 | 324 257 | 335 201 | 381 751 | 383 966 | 273 004 | 260 310 | 266 520 | 326 161 | 305 226 | 341 874 | 248 215 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 667 | 8176 | -40 071 | -155 575 | 9135 | 1135 | -62 | 11 220 | 105 031 | 9287 | 10 789 | 88 647 | 11 097 | -22 893 | 235 268 |
| Pašu kapitāls kopā | -19 117 | -10 941 | -51 019 | -228 168 | -219 033 | -217 898 | -217 960 | -206 739 | -101 708 | -92 421 | -81 632 | 7015 | 18 112 | -4781 | 231 216 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 495 800 | 534 500 | 709 000 | 1 062 806 | 1 118 567 | 971 007 | 1 054 709 | 1 313 408 | 1 478 065 | 1 056 599 | 1 156 497 | 1 192 197 | 1 196 419 | 1 228 428 | 1 429 116 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 667 | 6311 | -40 619 | -155 575 | 9135 | 1135 | 1399 | 11 269 | 105 017 | 9207 | 10 604 | 91 067 | 80 138 | -28 405 | 223 479 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 667 | 6311 | -40 619 | -155 575 | 9135 | 1135 | 1399 | 11 269 | 105 080 | 9638 | 11 112 | 91 382 | 88 531 | -22 730 | 235 341 |
| Pārskata gada peļņa | -11 667 | 8176 | -40 071 | -155 575 | 9135 | 1135 | -62 | 11 220 | 105 031 | 9287 | 10 789 | 88 647 | 11 097 | -22 893 | 235 268 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 34 | 44 | 42 | 45 | 45 | 43 | 43 | 41 | 44 | 38 | 36 | 34 | 32 | 30 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ANDI"
Pārskats
SIA "ANDI" (reģ. nr. 40003537160) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzērbenes iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 429 116 €, par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 228 428 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 235 268 € (16,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23 (gadu iepriekš 30). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 62 135 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 479 431 € un pašu kapitāls 231 216 € (48,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.