Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ramkons"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 31 500 € (17% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 542 097 | 788 826 | 867 845 | 801 694 | 897 022 | 911 589 | 830 536 | 1 051 621 | 1 047 504 | 929 522 | 743 769 | 476 148 | 537 736 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 428 838 | 656 414 | 597 289 | 472 149 | 401 815 | 423 403 | 236 251 | 227 077 | 132 901 | 57 934 | 105 651 | 74 906 | 53 089 |
| Aktīvi kopā | 970 935 | 1 445 240 | 1 465 134 | 1 273 843 | 1 298 837 | 1 334 992 | 1 066 787 | 1 278 698 | 1 180 405 | 987 456 | 849 420 | 551 054 | 590 825 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 88 649 | 68 054 | 463 206 | 498 239 | 562 938 | 623 579 | 730 695 | 574 636 | 462 527 | 320 532 | 322 766 | 367 366 | 394 516 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 521 | 53 905 | 47 757 | 31 551 | 0 | 0 | 0 | 32 375 | 23 614 | 14 327 | 5343 | 0 | 680 |
| Saistības kopā | 117 170 | 121 959 | 510 963 | 529 790 | 562 938 | 623 579 | 730 695 | 607 011 | 486 141 | 334 859 | 328 109 | 367 366 | 395 196 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 126 588 | 110 435 | 73 186 | -86 549 | 146 272 | 174 838 | 80 435 | 335 595 | 22 577 | -41 667 | -82 786 | -327 123 | 43 441 |
| Pašu kapitāls kopā | 838 120 | 1 298 546 | 927 014 | 744 053 | 735 899 | 711 413 | 336 092 | 671 687 | 694 264 | 652 597 | 521 311 | 183 688 | 195 629 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 477 551 | 2 061 741 | 2 007 236 | 1 349 385 | 1 949 409 | 2 233 614 | 2 235 541 | 2 390 331 | 2 525 167 | 2 523 819 | 2 307 888 | 2 173 337 | 2 411 177 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 158 360 | 139 974 | 109 499 | -103 005 | 142 732 | 175 833 | 311 159 | 345 589 | 25 885 | -40 454 | -67 664 | -301 323 | 55 569 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 155 434 | 139 984 | 109 807 | -102 755 | 143 012 | 175 793 | 80 570 | 335 621 | 24 443 | -41 245 | -68 793 | -302 819 | 55 558 |
| Pārskata gada peļņa | 126 588 | 110 435 | 73 186 | -86 549 | 146 272 | 174 838 | 80 435 | 335 595 | 22 577 | -41 667 | -82 786 | -327 123 | 43 441 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 34 | 36 | 39 | 38 | 36 | 34 | 31 | 18 | 14 | 13 | 13 | 13 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 96 412 | 154 426 | 199 324 | 455 756 | 0 | 0 | 0 | 48 500 | 10 500 | 31 500 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ramkons"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ramkons" (reģ. nr. 40003537230) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mārkalnes iela 11 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 411 177 €, par 10,9% vairāk nekā gadu iepriekš (2 173 337 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 43 441 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 200 931 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 590 825 € un pašu kapitāls 195 629 € (33,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ICTA".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.