Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VEINA PLUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 174 774 | 162 388 | 164 147 | 185 586 | 180 822 | 172 759 | 166 624 | 168 911 | 138 789 | 746 754 | 168 745 | 156 226 | 112 586 | 93 955 | 114 894 | 111 455 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 678 265 | 617 796 | 564 673 | 518 966 | 744 760 | 676 930 | 629 609 | 591 546 | 554 993 | 334 831 | 729 691 | 681 567 | 619 858 | 564 380 | 507 599 | 454 619 |
| Aktīvi kopā | 853 039 | 780 184 | 728 820 | 704 552 | 925 582 | 849 689 | 796 233 | 760 457 | 693 782 | 1 081 585 | 898 436 | 837 793 | 732 444 | 658 335 | 622 493 | 566 074 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 378 581 | 308 592 | 243 356 | 249 854 | 390 063 | 375 111 | 392 903 | 371 202 | 420 837 | 28 902 | 23 791 | 30 989 | 30 677 | 35 661 | 60 838 | 65 313 |
| Ilgtermiņa saistības | 428 073 | 376 330 | 343 957 | 306 192 | 342 000 | 309 015 | 263 204 | 257 327 | 172 941 | 11 727 | 7161 | 6996 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 806 654 | 684 922 | 587 313 | 556 046 | 732 063 | 684 126 | 656 107 | 628 529 | 593 778 | 40 629 | 30 952 | 37 985 | 30 677 | 35 661 | 60 838 | 65 313 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 85 631 | 48 877 | 29 559 | 6169 | -24 550 | -30 919 | -18 979 | -8198 | -64 908 | 940 953 | -174 865 | -67 522 | -98 041 | -77 700 | -61 019 | -60 894 |
| Pašu kapitāls kopā | 46 385 | 95 262 | 124 821 | 130 990 | 161 833 | 130 914 | 140 126 | 131 928 | 100 004 | 1 040 956 | 866 091 | 798 415 | 700 374 | 622 674 | 561 655 | 500 761 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 169 400 | 1 997 591 | 1 824 580 | 1 781 120 | 2 705 792 | 2 661 409 | 2 666 340 | 2 883 148 | 2 885 834 | 1 739 110 | 96 133 | 77 814 | 118 304 | 3695 | 10 686 | 23 218 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 124 091 | 81 516 | 57 374 | 25 590 | 1220 | 18 375 | -6742 | 384 | -55 915 | 945 825 | -174 360 | -67 182 | -97 909 | -77 700 | -61 019 | -63 394 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 88 695 | 51 973 | 32 578 | 9152 | -19 891 | 1931 | -18 979 | -8198 | -64 908 | 940 953 | -174 865 | -67 522 | -98 041 | -77 700 | -61 019 | -60 894 |
| Pārskata gada peļņa | 85 631 | 48 877 | 29 559 | 6169 | -24 550 | -30 919 | -18 979 | -8198 | -64 908 | 940 953 | -174 865 | -67 522 | -98 041 | -77 700 | -61 019 | -60 894 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 49 | 48 | 47 | 45 | 52 | 53 | 56 | 56 | 57 | 38 | 10 | 8 | 7 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VEINA PLUS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VEINA PLUS" (reģ. nr. 40003537368) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Lielvārde, Lāčplēša iela 25 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 218 €, par 117% vairāk nekā gadu iepriekš (10 686 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 26,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 60 894 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 218 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 566 074 € un pašu kapitāls 500 761 € (88,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.