SIA "Tirdzniecības centrs "MOLS""Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 834 477 | 2 524 854 | 1 835 662 | 857 142 | 2 440 990 | 1 934 343 | 3 242 861 | 3 681 761 | 3 071 617 | 3 723 672 | 2 851 903 | 1 364 523 | 582 773 | 622 287 | 630 874 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 26 208 590 | 28 885 979 | 31 766 069 | 48 787 146 | 48 464 200 | 47 296 410 | 45 789 009 | 43 655 091 | 39 066 028 | 34 734 845 | 18 008 871 | 15 991 513 | 14 383 282 | 16 578 334 | 17 422 871 |
| Aktīvi kopā | 28 043 067 | 31 410 833 | 33 601 731 | 49 644 288 | 50 905 190 | 49 230 753 | 49 031 870 | 47 336 852 | 42 137 645 | 38 458 517 | 20 860 774 | 17 356 036 | 14 966 055 | 17 200 621 | 18 053 745 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 707 263 | 2 997 519 | 2 374 734 | 4 437 811 | 38 562 985 | 2 032 904 | 1 723 619 | 1 855 698 | 37 077 566 | 36 812 357 | 35 936 338 | 1 006 356 | 609 171 | 572 406 | 506 289 |
| Ilgtermiņa saistības | 30 956 029 | 29 597 648 | 28 161 797 | 37 163 327 | 0 | 34 847 776 | 40 964 620 | 38 295 774 | 0 | 0 | 0 | 32 685 655 | 33 291 523 | 34 217 659 | 35 992 123 |
| Saistības kopā | 32 663 292 | 32 595 167 | 30 536 531 | 41 601 138 | 38 562 985 | 36 880 680 | 42 688 239 | 40 151 472 | 37 077 566 | 36 812 357 | 35 936 338 | 33 692 011 | 33 900 694 | 34 790 065 | 36 498 412 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6 439 173 | 3 498 692 | 4 181 202 | 3 633 277 | 4 252 034 | 1 458 595 | 1 648 155 | 841 749 | -2 125 301 | -3 413 919 | -16 721 724 | -1 260 411 | -2 598 664 | 1 345 195 | -855 223 |
| Pašu kapitāls kopā | -5 567 147 | -2 068 455 | 2 112 747 | 6 639 445 | 10 891 479 | 12 350 073 | 6 343 631 | 7 185 380 | 5 060 079 | 1 646 160 | -15 075 564 | -16 335 975 | -18 934 639 | -17 589 444 | -18 444 667 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 490 896 | 2 847 481 | 3 032 646 | 4 352 897 | 4 389 068 | 4 610 384 | 4 577 627 | 4 606 178 | 4 155 583 | 2 782 067 | 2 163 611 | 2 689 366 | 2 026 395 | 3 266 147 | 3 122 752 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8 021 635 | 5 013 479 | 5 029 484 | 4 962 229 | 5 359 271 | 2 446 838 | 1 369 782 | 1 740 233 | -1 335 405 | -2 644 920 | -15 590 630 | -158 743 | -372 497 | 3 127 065 | 921 153 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 751 434 | 3 618 069 | 4 516 725 | 4 077 028 | 4 743 766 | 1 768 870 | 535 447 | 844 160 | -2 121 947 | -3 401 558 | -16 667 589 | -1 256 596 | -2 592 484 | 1 347 739 | -853 365 |
| Pārskata gada peļņa | 6 439 173 | 3 498 692 | 4 181 202 | 3 633 277 | 4 252 034 | 1 458 595 | 1 648 155 | 841 749 | -2 125 301 | -3 413 919 | -16 721 724 | -1 260 411 | -2 598 664 | 1 345 195 | -855 223 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Tirdzniecības centrs "MOLS""
Pārskats
SIA "Tirdzniecības centrs "MOLS"" (reģ. nr. 40003539034) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krasta iela 46.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 122 752 €, par 4,4% mazāk nekā gadu iepriekš (3 266 147 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 855 223 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 780 688 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "F 8".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-18 444 667 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.