Akciju sabiedrība "STRĒLNIEKU NAMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 620 | 18 534 | 82 323 | 79 728 | 122 285 | 97 711 | 84 850 | 151 331 | 142 960 | 24 648 | 22 191 | 16 936 | 16 136 | 14 517 | 9434 | 21 782 | 12 759 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 796 039 | 744 489 | 699 404 | 654 219 | 609 260 | 805 965 | 741 683 | 679 189 | 615 191 | 746 946 | 672 404 | 597 417 | 522 844 | 448 892 | 375 720 | 356 992 | 340 849 |
| Aktīvi kopā | 814 659 | 763 023 | 781 727 | 733 947 | 731 545 | 903 676 | 826 533 | 830 520 | 758 151 | 771 594 | 694 595 | 614 353 | 538 980 | 463 409 | 385 154 | 378 774 | 353 608 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 33 059 | 35 698 | 38 604 | 37 163 | 74 058 | 118 643 | 95 428 | 159 286 | 158 789 | 29 210 | 30 910 | 24 560 | 20 649 | 23 338 | 19 679 | 7740 | 10 286 |
| Ilgtermiņa saistības | 668 373 | 653 194 | 625 025 | 565 295 | 487 687 | 581 430 | 476 896 | 471 700 | 458 675 | 659 336 | 655 186 | 644 111 | 620 900 | 600 700 | 588 600 | 522 500 | 482 924 |
| Saistības kopā | 701 432 | 688 892 | 663 629 | 602 458 | 561 745 | 700 073 | 572 324 | 630 986 | 617 464 | 688 546 | 686 096 | 668 671 | 641 549 | 624 038 | 608 279 | 530 240 | 493 210 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -41 673 | -41 967 | 42 082 | 12 162 | 37 952 | -37 580 | 52 086 | -53 533 | -58 847 | -57 639 | -74 549 | -62 817 | -48 251 | -58 060 | -62 496 | 71 659 | 11 864 |
| Pašu kapitāls kopā | 90 800 | 48 833 | 90 915 | 103 077 | 141 029 | 163 085 | 215 171 | 199 534 | 140 687 | 83 048 | 8499 | -54 318 | -102 569 | -160 629 | -223 125 | -151 466 | -139 602 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 51 711 | 48 133 | 129 142 | 102 089 | 125 176 | 84 543 | 165 926 | 75 418 | 45 542 | 49 766 | 49 738 | 55 560 | 56 168 | 67 422 | 71 918 | 141 554 | 68 288 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -23 957 | -33 384 | 49 462 | 15 183 | 39 114 | -29 020 | 59 013 | -50 262 | -85 909 | -71 728 | -74 048 | -62 709 | -48 143 | -57 935 | -62 280 | 71 941 | 12 325 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -36 009 | -37 843 | 45 656 | 15 231 | 40 298 | -31 056 | 57 692 | -53 533 | -58 847 | -57 612 | -74 449 | -62 793 | -48 227 | -58 033 | -62 456 | 71 718 | 12 061 |
| Pārskata gada peļņa | -41 673 | -41 967 | 42 082 | 12 162 | 37 952 | -37 580 | 52 086 | -53 533 | -58 847 | -57 639 | -74 549 | -62 817 | -48 251 | -58 060 | -62 496 | 71 659 | 11 864 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Akciju sabiedrība "STRĒLNIEKU NAMS"
Pārskats
Akciju sabiedrība "STRĒLNIEKU NAMS" (reģ. nr. 40003540531) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 9 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 68 288 €, par 51,8% mazāk nekā gadu iepriekš (141 554 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 11 864 € (17,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 144 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-139 602 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.