Pax8 Latvia SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 530 631 | 1 893 376 | 2 092 022 | 2 333 901 | 2 111 651 | 2 382 663 | 1 764 725 | 1 484 066 | 1 995 714 | 2 447 127 | 2 534 201 | 2 259 787 | 1 664 561 | 2 217 774 | 2 960 546 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 245 700 | 227 338 | 230 250 | 325 980 | 324 989 | 518 686 | 586 663 | 585 167 | 583 801 | 595 449 | 590 383 | 479 933 | 786 659 | 690 169 | 586 115 |
| Aktīvi kopā | 1 776 331 | 2 120 714 | 2 322 272 | 2 659 881 | 2 436 640 | 2 901 349 | 2 351 388 | 2 069 233 | 2 579 515 | 3 042 576 | 3 124 584 | 2 739 720 | 2 451 220 | 2 907 943 | 3 546 661 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 196 372 | 1 553 972 | 1 775 952 | 1 867 103 | 1 739 962 | 2 294 980 | 1 711 668 | 1 379 908 | 1 962 166 | 2 513 339 | 2 613 870 | 1 945 258 | 1 612 738 | 3 388 682 | 2 495 613 |
| Ilgtermiņa saistības | 7030 | 0 | 5812 | 5434 | 2509 | 0 | 17 655 | 13 273 | 8806 | 17 844 | 9290 | 504 887 | 880 380 | 0 | 1 376 670 |
| Saistības kopā | 1 203 402 | 1 553 972 | 1 781 764 | 1 872 537 | 1 742 471 | 2 294 980 | 1 729 323 | 1 393 181 | 1 970 972 | 2 531 183 | 2 623 160 | 2 450 145 | 2 493 118 | 3 388 682 | 3 872 283 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6448 | -3418 | -25 908 | 17 618 | -98 403 | 25 737 | 15 696 | 53 987 | -67 509 | -50 339 | -9969 | -211 849 | -331 473 | -438 841 | 155 117 |
| Pašu kapitāls kopā | 567 155 | 559 830 | 533 029 | 775 576 | 678 849 | 606 369 | 622 065 | 676 052 | 608 543 | 511 393 | 501 424 | 289 575 | -41 898 | -480 739 | -325 622 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6 559 668 | 7 972 152 | 7 542 238 | 13 449 205 | 9 753 179 | 7 275 778 | 8 509 449 | 8 006 394 | 8 168 376 | 9 021 648 | 10 392 843 | 9 717 732 | 8 920 751 | 9 734 680 | 11 963 537 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 036 | 5535 | 3452 | 62 835 | -83 761 | 52 459 | 54 501 | 96 792 | -30 227 | -11 974 | 33 177 | -171 387 | -273 169 | -369 201 | 167 490 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3645 | 76 | -21 401 | 19 880 | -94 864 | 30 975 | 19 743 | 54 215 | -66 644 | -50 169 | -9679 | -210 705 | -323 747 | -418 556 | 167 488 |
| Pārskata gada peļņa | -6448 | -3418 | -25 908 | 17 618 | -98 403 | 25 737 | 15 696 | 53 987 | -67 509 | -50 339 | -9969 | -211 849 | -331 473 | -438 841 | 155 117 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 17 | 14 | 13 | 12 | 7 | 7 | 8 | 7 | 7 | 7 | 10 | 9 | 12 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Pax8 Latvia SIA
Pārskats
Pax8 Latvia SIA (reģ. nr. 40003542443) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaļķu iela 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 963 537 €, par 22,9% vairāk nekā gadu iepriekš (9 734 680 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 155 117 € (1,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 747 721 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Pax8 Netherlands B.V..
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-325 622 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.