Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ganību dambja biznesa centrs"Aktīvs

40003542655Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2001

Finanšu rādītāji

1 180 140 €-10,1%
Apgrozījums 2025
+6,8%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’08’09’11’12’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
05 milj.10 milj.15 milj.’08’09’11’12’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
20230 €
2022 ~67 301 €
2021 ~73 420 €
2020 ~73 419 €
2019 ~73 420 €
2018 ~73 419 €
2017 ~73 420 €
20160 €
20150 €
20140 €
20120 €
20110 €
20090 €
20080 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
2008200920112012201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā146 09071 07745 82369 176177 231175 568293 006484 166728 742172 672143 614174 661185 633295 252216 346119 675
Pamatlīdzekļi kopā7 790 8807 529 4627 382 5187 257 26110 359 42110 088 1519 816 84510 057 00711 106 75911 718 15011 510 73911 646 68114 060 00013 835 00014 723 80314 405 000
Aktīvi kopā7 936 9707 600 5397 428 3417 326 43710 536 65210 263 71910 109 85110 541 17311 835 50111 890 82211 654 35311 821 34214 245 63314 130 25214 940 14914 524 675
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības6 316 3251 431 065190 897202 517452 763473 895511 513340 483679 5628 267 6837 944 923438 648280 863406 698428 714360 028
Ilgtermiņa saistības18 4195 234 0156 545 9956 502 6899 064 6288 673 5997 924 7118 503 7929 230 9371 493 7401 499 1728 803 2979 040 5728 537 7388 083 3527 578 967
Saistības kopā6 334 7446 665 0806 736 8926 705 2069 517 3919 147 4948 436 2248 844 2759 910 4999 761 4239 444 0959 241 9459 321 4358 944 4368 512 0667 938 995
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa-251 729103 597-3506-11 811130 059186 338267 12296 691301 523277 817154 278442 5592 412 102261 6181 242 267157 597
Pašu kapitāls kopā831 861935 459691 121615 7321 002 6531 098 5281 673 6271 696 8981 925 0022 129 3992 210 2582 579 3974 924 1985 185 8166 428 0836 585 680
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums442 910491 876640 394716 1211 063 5511 155 5451 370 6441 296 8221 206 4201 252 0921 332 3711 465 3591 112 1301 256 8251 313 1951 180 140
Saimnieciskās darbības peļņa236 052-52 360279 350307 982516 558509 836545 196432 781451 517457 684385 734907 3782 795 464755 2851 745 306530 484
Peļņa pirms nodokļiem222 170-362 473-935934 108215 412213 016267 122107 244301 754277 942154 278468 7492 412 102261 6681 242 267157 925
Pārskata gada peļņa-251 729103 597-3506-11 811130 059186 338267 12296 691301 523277 817154 278442 5592 412 102261 6181 242 267157 597
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki9731223344442000
Aprēķinātā dividende000000073 42073 41973 42073 41973 42067 301000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…LCI LV 2 SIA9+Henno Lauri2Uri Raiko
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ganību dambja biznesa centrs"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ganību dambja biznesa centrs" (reģ. nr. 40003542655) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Uriekstes iela 2A.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 180 140 €, par 10,1% mazāk nekā gadu iepriekš (1 313 195 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 157 597 € (13,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 14 524 675 € un pašu kapitāls 6 585 680 € (45,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir LCI LV 2 SIA.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.