Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vedmeri"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 132 796 | 156 784 | 149 795 | 222 466 | 152 661 | 149 717 | 137 965 | 125 168 | 99 153 | 194 501 | 137 613 | 142 786 | 167 834 | 148 126 | 158 874 | 140 602 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 23 715 | 23 472 | 23 229 | 22 986 | 33 255 | 32 811 | 2595 | 2373 | 2152 | 2244 | 2324 | 1843 | 2040 | 1943 | 2328 | 8915 |
| Aktīvi kopā | 156 511 | 180 256 | 173 024 | 245 452 | 185 916 | 182 528 | 140 560 | 127 541 | 101 305 | 196 745 | 139 937 | 144 629 | 169 874 | 150 069 | 161 202 | 149 517 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 163 962 | 174 961 | 166 057 | 238 280 | 174 097 | 168 698 | 142 504 | 128 969 | 117 256 | 208 678 | 151 318 | 155 959 | 181 167 | 162 132 | 173 162 | 171 677 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 000 | 12 000 | 12 633 | 12 633 | 17 974 | 17 974 | 900 | 900 | 900 | 4900 | 4900 | 4900 | 4900 | 4900 | 4900 | 851 |
| Saistības kopā | 175 962 | 186 961 | 178 690 | 250 913 | 192 071 | 186 672 | 143 404 | 129 869 | 118 156 | 213 578 | 156 218 | 160 859 | 186 067 | 167 032 | 178 062 | 172 528 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 37 921 | 12 746 | 1039 | 205 | 1614 | 2011 | 1703 | 516 | -14 523 | 18 | 552 | 51 | 36 | -770 | 104 | -6151 |
| Pašu kapitāls kopā | -19 733 | -6987 | -5948 | -5743 | -6557 | -4546 | -2844 | -2328 | -16 851 | -16 833 | -16 281 | -16 230 | -16 193 | -16 963 | -16 860 | -23 011 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 149 524 | 166 042 | 33 371 | 48 627 | 63 918 | 71 439 | 86 047 | 104 971 | 25 017 | 97 536 | 127 413 | 56 730 | 46 633 | 37 802 | 61 037 | 74 093 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 37 921 | 12 746 | 1039 | 210 | 1619 | 2021 | 1613 | 521 | -14 520 | -16 819 | 727 | -1288 | 44 | -745 | 104 | -6150 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 37 921 | 12 746 | 1039 | 205 | 1614 | 2011 | 1703 | 516 | -14 523 | 18 | 552 | 51 | 36 | -770 | 104 | -6151 |
| Pārskata gada peļņa | 37 921 | 12 746 | 1039 | 205 | 1614 | 2011 | 1703 | 516 | -14 523 | 18 | 552 | 51 | 36 | -770 | 104 | -6151 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vedmeri"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vedmeri" (reģ. nr. 40003544266) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Daugmales pag., Daugmale, "Vedmeri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 74 093 €, par 21,4% vairāk nekā gadu iepriekš (61 037 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6151 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 698 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-23 011 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.