SIA "PLAZMA PLUSS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 89 713 | 86 289 | 117 938 | 117 671 | 116 694 | 161 103 | 97 719 | 101 303 | 191 494 | 240 757 | 283 928 | 329 680 | 360 789 | 391 504 | 290 801 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6743 | 3882 | 4696 | 4355 | 2666 | 1567 | 284 | 0 | 0 | 2645 | 2116 | 2300 | 1626 | 952 | 100 278 |
| Aktīvi kopā | 96 456 | 90 171 | 122 634 | 122 026 | 119 360 | 162 670 | 98 003 | 101 303 | 191 494 | 243 402 | 286 044 | 331 980 | 362 415 | 392 456 | 391 079 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 61 960 | 53 427 | 67 780 | 28 570 | 17 179 | 30 884 | 7938 | 6135 | 9987 | 14 506 | 15 992 | 8177 | 6935 | 9880 | 8930 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 46 000 | 0 |
| Saistības kopā | 61 960 | 53 427 | 67 780 | 28 570 | 17 179 | 30 884 | 7938 | 6135 | 55 987 | 60 506 | 61 992 | 54 177 | 52 935 | 55 880 | 8930 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2673 | 2248 | 18 110 | 15 415 | 8726 | 29 605 | 23 279 | 43 441 | 63 618 | 47 389 | 41 156 | 53 751 | 31 677 | 27 096 | 45 573 |
| Pašu kapitāls kopā | 34 496 | 36 744 | 54 854 | 93 456 | 102 181 | 131 786 | 90 065 | 95 168 | 135 507 | 182 896 | 224 052 | 277 803 | 309 480 | 336 576 | 382 149 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 224 970 | 213 920 | 279 196 | 300 172 | 264 216 | 251 538 | 253 188 | 247 679 | 276 040 | 275 024 | 295 513 | 321 415 | 270 778 | 253 313 | 274 453 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4505 | 2974 | 22 181 | 18 396 | 10 523 | 35 258 | 27 484 | 43 441 | 63 618 | 47 389 | 41 156 | 53 751 | 31 677 | 20 240 | 38 473 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3410 | 2989 | 21 481 | 18 385 | 10 523 | 35 258 | 27 484 | 43 441 | 63 618 | 47 389 | 41 156 | 53 751 | 31 677 | 27 096 | 45 573 |
| Pārskata gada peļņa | 2673 | 2248 | 18 110 | 15 415 | 8726 | 29 605 | 23 279 | 43 441 | 63 618 | 47 389 | 41 156 | 53 751 | 31 677 | 27 096 | 45 573 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 000 | 38 338 | 23 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "PLAZMA PLUSS"
Pārskats
SIA "PLAZMA PLUSS" (reģ. nr. 40003544548) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vestienas iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 274 453 €, par 8,3% vairāk nekā gadu iepriekš (253 313 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 45 573 € (16,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 91 484 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 391 079 € un pašu kapitāls 382 149 € (97,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,6%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.