Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HEMA Grupa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1040 | 4729 | 17 097 | 13 201 | 12 406 | 59 651 | 69 331 | 67 756 | 116 158 | 178 608 | 197 299 | 230 182 | 269 159 | 279 205 | 254 204 | 257 383 | 258 301 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 141 | 73 | 201 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2012 | 1334 | 656 | 1330 | 8296 | 6704 | 5148 | 3593 | 5970 |
| Aktīvi kopā | 1181 | 4802 | 17 298 | 13 296 | 12 406 | 59 651 | 69 331 | 67 756 | 118 170 | 179 942 | 197 955 | 231 512 | 277 455 | 285 909 | 259 352 | 260 976 | 264 271 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 443 | 5179 | 15 331 | 14 086 | 14 760 | 2673 | 4832 | 17 499 | 34 066 | 33 979 | 31 207 | 22 181 | 18 126 | 30 466 | 32 143 | 39 004 | 28 064 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 210 | 9996 | 29 717 | 53 662 | 160 691 | 170 000 | 56 587 | 87 400 | 80 000 | 80 000 | 74 209 | 30 496 | 27 454 | 22 797 | 13 074 | 12 226 |
| Saistības kopā | 443 | 5389 | 25 327 | 43 803 | 68 422 | 163 364 | 174 832 | 74 086 | 121 466 | 113 979 | 111 207 | 96 390 | 48 622 | 57 920 | 54 940 | 52 078 | 40 290 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -142 | -1590 | -7732 | -22 514 | -25 681 | -24 010 | -1788 | 100 274 | 3034 | 69 259 | 20 785 | 48 374 | 93 711 | -844 | -23 577 | 4486 | 15 083 |
| Pašu kapitāls kopā | 726 | -864 | -8596 | -31 110 | -56 791 | -104 816 | -106 604 | -6330 | -3296 | 65 963 | 86 748 | 135 122 | 228 833 | 227 989 | 204 412 | 208 898 | 223 981 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 119 | 2827 | 27 549 | 33 783 | 13 517 | 34 765 | 100 209 | 77 125 | 229 537 | 340 305 | 375 226 | 369 071 | 475 110 | 528 199 | 487 697 | 464 711 | 492 200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -142 | -1587 | -7498 | -22 514 | -25 681 | -24 010 | -1788 | 100 274 | 3201 | 69 259 | 20 785 | 48 374 | 93 711 | -844 | -23 577 | 4486 | 15 083 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -142 | -1590 | -7732 | -22 514 | -25 681 | -24 010 | -1788 | 100 274 | 3201 | 69 259 | 20 785 | 48 374 | 93 711 | -844 | -23 577 | 4486 | 15 083 |
| Pārskata gada peļņa | -142 | -1590 | -7732 | -22 514 | -25 681 | -24 010 | -1788 | 100 274 | 3034 | 69 259 | 20 785 | 48 374 | 93 711 | -844 | -23 577 | 4486 | 15 083 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HEMA Grupa"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HEMA Grupa" (reģ. nr. 40003546426) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils, Daugavas iela 2 - 79.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 492 200 €, par 5,9% vairāk nekā gadu iepriekš (464 711 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 68,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 083 € (3,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 123 050 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 264 271 € un pašu kapitāls 223 981 € (84,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.