SIA ""FORTS" servisa grupa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 82 387 | 46 451 | 47 376 | 39 839 | 61 040 | 62 352 | 26 979 | 40 360 | 7283 | 7440 | 610 | 407 | 689 | 637 | 16 251 | 29 862 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 98 | 28 768 | 65 483 | 59 053 | 72 916 | 62 644 | 54 910 | 56 287 | 72 953 | 52 670 | 46 215 | 33 933 | 31 277 | 31 277 | 34 833 | 33 558 |
| Aktīvi kopā | 82 485 | 75 219 | 112 859 | 98 892 | 133 956 | 124 996 | 81 889 | 96 647 | 80 236 | 60 110 | 46 825 | 34 340 | 31 966 | 31 914 | 51 084 | 63 420 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 178 | 19 539 | 49 805 | 36 579 | 38 378 | 30 483 | 7191 | 1997 | 6011 | 7323 | 11 694 | 12 551 | 10 797 | 5922 | 16 419 | 28 228 |
| Ilgtermiņa saistības | 6912 | 2912 | 2912 | 2912 | 3397 | 3397 | 0 | 20 023 | 18 987 | 11 262 | 6000 | 2416 | 2416 | 7786 | 4518 | 1803 |
| Saistības kopā | 31 090 | 22 451 | 52 717 | 39 491 | 41 775 | 33 880 | 7191 | 22 020 | 24 998 | 18 585 | 17 694 | 14 967 | 13 213 | 13 708 | 20 937 | 30 031 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3762 | 1534 | 1886 | 631 | 8705 | 347 | 522 | 14 | -19 389 | -13 713 | -12 394 | -9758 | -620 | -547 | 11 941 | 3242 |
| Pašu kapitāls kopā | 51 171 | 52 705 | 54 591 | 55 222 | 87 279 | 87 626 | 74 698 | 74 627 | 55 238 | 41 525 | 29 131 | 19 373 | 18 753 | 18 206 | 30 147 | 33 389 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 58 549 | 56 115 | 60 549 | 58 731 | 101 782 | 82 314 | 37 288 | 35 874 | 513 | 563 | 412 | 410 | 2990 | 3600 | 54 857 | 95 072 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3089 | 5063 | 7399 | -814 | 7845 | 529 | -3481 | 1212 | -18 238 | -12 864 | -11 970 | -8783 | -450 | -541 | 11 941 | 3242 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3031 | 1805 | 7374 | -836 | 7661 | 494 | -2931 | 307 | -19 389 | -13 713 | -12 394 | -9758 | -620 | -547 | 11 941 | 3242 |
| Pārskata gada peļņa | 3762 | 1534 | 1886 | 631 | 8705 | 347 | 522 | 14 | -19 389 | -13 713 | -12 394 | -9758 | -620 | -547 | 11 941 | 3242 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 8 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA ""FORTS" servisa grupa"
Pārskats
SIA ""FORTS" servisa grupa" (reģ. nr. 40003547830) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Ūbeļu iela 13 - 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 95 072 €, par 73,3% vairāk nekā gadu iepriekš (54 857 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 3242 € (3,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9507 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 63 420 € un pašu kapitāls 33 389 € (52,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.