Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ventmontāža"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 38 000 € (22% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 615 406 | 398 065 | 402 841 | 652 418 | 441 642 | 283 710 | 309 555 | 194 582 | 232 447 | 293 491 | 417 771 | 472 784 | 215 392 | 325 209 | 402 392 | 377 364 | 265 090 | 289 823 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 26 095 | 17 996 | 21 328 | 32 066 | 22 958 | 15 119 | 12 028 | 5285 | 1568 | 662 | 11 908 | 54 636 | 8964 | 15 161 | 40 773 | 38 628 | 34 225 | 27 562 |
| Aktīvi kopā | 641 501 | 416 061 | 424 169 | 684 484 | 464 600 | 298 829 | 321 583 | 199 867 | 234 015 | 294 153 | 429 679 | 527 420 | 224 356 | 340 370 | 443 165 | 415 992 | 299 315 | 317 385 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 400 734 | 338 848 | 368 114 | 622 169 | 440 106 | 264 663 | 157 430 | 31 786 | 76 464 | 130 887 | 172 024 | 222 162 | 157 111 | 147 677 | 282 339 | 257 188 | 126 135 | 151 378 |
| Ilgtermiņa saistības | 796 | 0 | 1879 | 5898 | 4074 | 2332 | 485 | 55 | 0 | 0 | 2398 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 401 530 | 338 848 | 369 993 | 628 067 | 444 180 | 266 995 | 157 915 | 31 841 | 76 464 | 130 887 | 174 422 | 222 162 | 157 111 | 147 677 | 282 339 | 257 188 | 126 135 | 151 378 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 100 311 | -62 758 | -23 020 | -13 847 | -37 895 | 11 759 | 114 937 | 958 | 11 357 | 5715 | 91 991 | 50 001 | 32 175 | 144 868 | 82 426 | 39 191 | 44 376 | 30 827 |
| Pašu kapitāls kopā | 239 971 | 77 213 | 54 176 | 40 329 | 2434 | 21 496 | 145 523 | 146 194 | 157 551 | 163 266 | 255 257 | 305 258 | 67 245 | 192 693 | 160 826 | 158 804 | 173 180 | 166 007 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 834 409 | 981 785 | 985 599 | 1 055 543 | 992 080 | 592 011 | 751 622 | 717 518 | 417 104 | 879 568 | 473 983 | 468 022 | 642 616 | 782 568 | 881 817 | 784 680 | 854 441 | 643 378 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 117 418 | -63 611 | -22 067 | -13 089 | -37 474 | 11 955 | 118 362 | 972 | 11 590 | 5756 | 49 984 | 50 063 | 72 628 | 149 766 | 111 241 | 49 518 | 51 888 | 40 459 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 119 804 | -63 554 | -23 020 | -13 847 | -37 895 | 11 759 | 118 187 | 958 | 11 590 | 5756 | 91 992 | 50 004 | 72 586 | 149 740 | 111 241 | 49 518 | 51 888 | 40 459 |
| Pārskata gada peļņa | 100 311 | -62 758 | -23 020 | -13 847 | -37 895 | 11 759 | 114 937 | 958 | 11 357 | 5715 | 91 991 | 50 001 | 32 175 | 144 868 | 82 426 | 39 191 | 44 376 | 30 827 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 55 | 46 | 43 | 56 | 44 | 23 | 15 | 16 | 19 | 31 | 16 | 13 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | 125 000 | 40 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 188 | 19 420 | 114 293 | 41 213 | 30 000 | 38 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ventmontāža"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ventmontāža" (reģ. nr. 40003550421) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 1B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 643 378 €, par 24,7% mazāk nekā gadu iepriekš (854 441 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 30 827 € (4,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 15). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 491 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 317 385 € un pašu kapitāls 166 007 € (52,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (55%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lafivents".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.