Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRIEŽU SILS 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 99 264 | 40 278 | 44 120 | 12 096 | 18 380 | 12 925 | 19 574 | 24 727 | 25 913 | 21 151 | 21 151 | 26 799 | 38 694 | 48 087 | 60 750 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 179 674 | 235 877 | 219 576 | 204 991 | 268 200 | 244 724 | 221 248 | 197 772 | 177 838 | 159 851 | 139 370 | 118 889 | 80 672 | 76 796 | 73 247 |
| Aktīvi kopā | 278 938 | 276 155 | 263 696 | 217 087 | 286 580 | 257 649 | 240 822 | 222 499 | 203 751 | 181 002 | 160 521 | 145 688 | 119 366 | 124 883 | 133 997 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 936 | 21 173 | 22 139 | 13 820 | 15 427 | 3204 | 3145 | 3212 | 2528 | 283 | 2229 | 555 | 2413 | 1168 | 582 |
| Ilgtermiņa saistības | 248 187 | 268 920 | 268 920 | 268 920 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 | 382 639 |
| Saistības kopā | 270 123 | 290 093 | 291 059 | 282 740 | 398 066 | 385 843 | 385 784 | 385 851 | 385 167 | 382 922 | 384 868 | 383 194 | 385 052 | 383 807 | 383 221 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -51 902 | -22 753 | -13 425 | -38 291 | -18 070 | -16 708 | -33 415 | -18 390 | -18 063 | -20 504 | -22 427 | -13 160 | -13 969 | 6762 | 9700 |
| Pašu kapitāls kopā | 8815 | -13 938 | -27 363 | -65 653 | -111 486 | -128 194 | -144 962 | -163 352 | -181 416 | -201 920 | -224 347 | -237 506 | -265 686 | -258 924 | -249 224 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8874 | 13 932 | 16 416 | 16 007 | 25 013 | 24 876 | 24 892 | 23 248 | 20 515 | 15 382 | 13 230 | 20 324 | 27 865 | 43 482 | 45 093 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -67 754 | -22 998 | -12 931 | -37 530 | -15 724 | -15 567 | -33 415 | -18 390 | -15 321 | -20 504 | -22 427 | -13 160 | -13 969 | 6762 | 9700 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -51 728 | -22 495 | -13 044 | -37 553 | -15 724 | -15 567 | -33 415 | -18 390 | -18 063 | -20 504 | -22 427 | -13 160 | -13 969 | 6762 | 9700 |
| Pārskata gada peļņa | -51 902 | -22 753 | -13 425 | -38 291 | -18 070 | -16 708 | -33 415 | -18 390 | -18 063 | -20 504 | -22 427 | -13 160 | -13 969 | 6762 | 9700 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRIEŽU SILS 1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRIEŽU SILS 1" (reģ. nr. 40003559365) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Priedkalne, Liedaga iela 36.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 45 093 €, par 3,7% vairāk nekā gadu iepriekš (43 482 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 9700 € (21,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 093 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-249 224 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.