Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STENDERS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 726 662 | 1 819 935 | 1 727 629 | 2 060 025 | 2 820 473 | 3 414 371 | 3 892 345 | 1 163 572 | 3 111 955 | 4 175 257 | 4 172 943 | 5 938 582 | 8 039 782 | 7 321 758 | 8 533 592 | 7 458 501 | 9 293 005 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 809 830 | 641 296 | 543 368 | 545 448 | 521 864 | 1 017 280 | 1 017 968 | 905 047 | 618 876 | 630 683 | 649 710 | 639 388 | 849 180 | 702 658 | 1 031 229 | 1 302 535 | 2 185 121 |
| Aktīvi kopā | 2 536 492 | 2 461 231 | 2 270 997 | 2 605 473 | 3 342 337 | 4 431 651 | 4 910 313 | 2 068 619 | 3 730 831 | 4 805 940 | 4 822 653 | 6 577 970 | 8 888 962 | 8 024 416 | 9 564 821 | 8 761 036 | 11 478 126 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 149 677 | 1 014 299 | 1 105 474 | 1 394 412 | 1 511 452 | 2 633 181 | 2 332 613 | 3 244 823 | 2 543 289 | 2 518 623 | 2 733 686 | 2 921 097 | 965 216 | 886 194 | 1 238 124 | 1 421 536 | 1 902 604 |
| Ilgtermiņa saistības | 91 918 | 85 372 | 58 095 | 50 130 | 22 625 | 88 461 | 1 081 236 | 82 521 | 0 | 0 | 13 757 | 80 577 | 17 132 | 12 596 | 10 000 | 0 | 3 055 319 |
| Saistības kopā | 1 241 595 | 1 099 671 | 1 163 569 | 1 444 542 | 1 534 077 | 2 721 642 | 3 413 849 | 3 327 344 | 2 543 289 | 2 518 623 | 2 747 443 | 3 001 674 | 982 348 | 898 790 | 1 248 124 | 1 421 536 | 4 957 923 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 80 550 | 58 903 | -95 383 | 121 022 | -179 789 | -535 038 | -244 768 | -2 515 463 | 9570 | 1 099 775 | -212 107 | 1 501 086 | 2 302 558 | -780 988 | 1 191 071 | -951 965 | -846 591 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 255 402 | 1 320 663 | 1 067 173 | 1 088 392 | 1 712 556 | 1 555 421 | 1 306 738 | -1 258 725 | 1 187 542 | 2 287 317 | 2 075 210 | 3 576 296 | 7 906 614 | 7 125 626 | 8 316 697 | 7 339 500 | 6 520 203 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3 631 093 | 4 110 873 | 4 005 078 | 4 860 189 | 4 854 940 | 6 583 850 | 1 562 329 | 6 115 734 | 4 942 383 | 7 603 264 | 4 327 613 | 9 735 063 | 12 652 391 | 8 094 951 | 14 357 862 | 11 462 612 | 12 985 292 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 140 620 | 91 603 | -41 832 | 211 239 | -89 067 | -447 210 | -247 122 | -2 405 782 | 163 768 | 1 175 212 | -154 029 | 1 505 090 | 2 311 852 | -761 091 | 1 199 977 | -939 430 | -790 946 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 134 734 | 101 488 | -71 967 | 156 516 | -175 756 | -534 877 | -260 744 | -2 634 048 | 123 172 | 1 105 377 | -208 777 | 1 504 512 | 2 311 403 | -761 415 | 1 200 293 | -939 507 | -788 582 |
| Pārskata gada peļņa | 80 550 | 58 903 | -95 383 | 121 022 | -179 789 | -535 038 | -244 768 | -2 515 463 | 9570 | 1 099 775 | -212 107 | 1 501 086 | 2 302 558 | -780 988 | 1 191 071 | -951 965 | -846 591 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 141 | 144 | 148 | 162 | 164 | 210 | 224 | 177 | 148 | 167 | 173 | 189 | 195 | 150 | 174 | 185 | 183 |
| Aprēķinātā dividende | 278 879 | 208 062 | 198 659 | 200 000 | 250 000 | 355 000 | 0 | 14 000 | 59 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STENDERS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STENDERS" (reģ. nr. 40003563248) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mūkusalas iela 63.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 12 985 292 €, par 13,3% vairāk nekā gadu iepriekš (11 462 612 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 846 591 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 183 (gadu iepriekš 185). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 70 958 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 11 478 126 € un pašu kapitāls 6 520 203 € (56,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir STENDERS (Hong Kong) Limited.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.