Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NEXT MIND"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 53 771 | 53 506 | 19 102 | 90 725 | 213 435 | 145 977 | 128 975 | 110 936 | 32 099 | 21 568 | 12 434 | 6486 | 5142 | 5081 | 3529 | 5065 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 326 726 | 1 350 799 | 1 344 841 | 1 452 239 | 2 116 014 | 2 101 597 | 2 087 933 | 2 084 156 | 2 076 472 | 1 897 216 | 1 897 216 | 1 904 883 | 1 903 253 | 1 904 175 | 1 902 544 | 1 900 913 |
| Aktīvi kopā | 1 380 497 | 1 404 305 | 1 363 943 | 1 542 964 | 2 329 449 | 2 247 574 | 2 216 908 | 2 195 092 | 2 108 571 | 1 918 784 | 1 909 650 | 1 911 369 | 1 908 395 | 1 909 256 | 1 906 073 | 1 905 978 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 659 | 47 629 | 36 267 | 195 281 | 480 222 | 106 996 | 107 384 | 108 069 | 46 438 | 54 107 | 50 503 | 62 821 | 65 407 | 76 561 | 75 479 | 76 882 |
| Ilgtermiņa saistības | 567 695 | 669 706 | 706 876 | 707 326 | 1 007 074 | 1 010 405 | 1 010 405 | 1 010 405 | 1 007 215 | 1 015 456 | 1 015 456 | 1 179 846 | 1 208 704 | 1 126 844 | 1 126 843 | 1 126 843 |
| Saistības kopā | 586 354 | 717 335 | 743 143 | 902 607 | 1 487 296 | 1 117 401 | 1 117 789 | 1 118 474 | 1 053 653 | 1 069 563 | 1 065 959 | 1 242 667 | 1 274 111 | 1 203 405 | 1 202 322 | 1 203 725 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -48 183 | -106 758 | -66 170 | 19 557 | -68 993 | 288 020 | -31 053 | -22 501 | -21 700 | -205 697 | -5529 | -174 989 | -34 418 | -30 907 | -2101 | -1498 |
| Pašu kapitāls kopā | 793 728 | 686 970 | 620 800 | 640 357 | 842 153 | 1 130 173 | 1 099 119 | 1 076 618 | 1 054 918 | 849 221 | 843 691 | 668 702 | 634 284 | 705 851 | 703 751 | 702 253 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 14 850 | 21 130 | 23 051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -47 451 | -37 619 | -39 752 | 20 545 | -67 503 | 290 126 | -30 413 | -24 236 | -21 035 | -400 634 | -5529 | -13 599 | -5560 | -1652 | -2051 | -1448 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -47 451 | -105 846 | -65 677 | 20 095 | -68 034 | 289 498 | -31 053 | -22 501 | -21 675 | -205 697 | -5529 | -174 989 | -34 418 | -30 857 | -2051 | -1448 |
| Pārskata gada peļņa | -48 183 | -106 758 | -66 170 | 19 557 | -68 993 | 288 020 | -31 053 | -22 501 | -21 700 | -205 697 | -5529 | -174 989 | -34 418 | -30 907 | -2101 | -1498 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NEXT MIND"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NEXT MIND" (reģ. nr. 40003564084) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, "Slēperi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1498 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 905 978 € un pašu kapitāls 702 253 € (36,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (85%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HIPPO INVEST".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.