Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V43"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 320 101 | 170 791 | 192 235 | 249 833 | 224 680 | 198 278 | 338 599 | 469 313 | 388 131 | 283 314 | 198 627 | 232 668 | 201 341 | 113 601 | 80 138 | 97 638 | 120 375 | 156 548 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 001 105 | 957 260 | 923 243 | 907 200 | 876 918 | 852 570 | 1 185 402 | 1 144 750 | 1 117 417 | 1 093 774 | 1 068 328 | 1 041 665 | 1 016 594 | 997 261 | 970 536 | 939 916 | 924 696 | 969 374 |
| Aktīvi kopā | 1 321 206 | 1 128 051 | 1 115 478 | 1 157 033 | 1 101 598 | 1 050 848 | 1 524 001 | 1 614 063 | 1 505 548 | 1 377 088 | 1 266 955 | 1 274 333 | 1 217 935 | 1 110 862 | 1 050 674 | 1 037 554 | 1 045 071 | 1 125 922 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 286 808 | 126 883 | 84 843 | 166 734 | 217 786 | 256 174 | 360 110 | 357 743 | 307 739 | 269 199 | 250 528 | 211 409 | 228 553 | 293 947 | 172 553 | 171 643 | 152 592 | 254 143 |
| Ilgtermiņa saistības | 696 374 | 663 287 | 687 890 | 645 858 | 558 457 | 469 527 | 700 578 | 784 732 | 771 106 | 692 900 | 609 508 | 654 505 | 577 035 | 533 750 | 605 809 | 588 287 | 533 123 | 446 289 |
| Saistības kopā | 983 182 | 790 170 | 772 733 | 812 592 | 776 243 | 725 701 | 1 060 688 | 1 142 475 | 1 078 845 | 962 099 | 860 036 | 865 914 | 805 588 | 827 697 | 778 362 | 759 930 | 685 715 | 700 432 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -151 906 | 9305 | 4864 | 4044 | -148 086 | 14 | 888 | 1024 | -43 617 | -13 468 | 3959 | 1500 | 3928 | -129 182 | -10 853 | 5312 | 89 131 | 66 134 |
| Pašu kapitāls kopā | 317 526 | 326 830 | 331 694 | 335 849 | 316 763 | 316 777 | 451 622 | 452 646 | 409 029 | 395 561 | 399 520 | 401 020 | 404 948 | 275 766 | 264 913 | 270 225 | 359 356 | 425 490 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 414 926 | 386 694 | 455 717 | 497 731 | 424 148 | 473 460 | 480 876 | 471 827 | 650 015 | 359 119 | 397 586 | 462 611 | 433 973 | 512 915 | 674 175 | 716 905 | 683 041 | 1 380 455 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -128 387 | 38 076 | 32 450 | 34 647 | -116 953 | 25 259 | 41 862 | 30 729 | -32 773 | 7566 | 23 146 | 16 659 | 16 735 | -119 547 | 24 609 | 20 542 | 109 590 | 97 695 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -171 733 | 12 433 | 6982 | 6168 | -145 966 | 2287 | 5416 | 3056 | -43 617 | -13 468 | 3959 | 1500 | 3928 | -129 182 | -10 853 | 5312 | 90 431 | 66 263 |
| Pārskata gada peļņa | -151 906 | 9305 | 4864 | 4044 | -148 086 | 14 | 888 | 1024 | -43 617 | -13 468 | 3959 | 1500 | 3928 | -129 182 | -10 853 | 5312 | 89 131 | 66 134 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 21 | 17 | 17 | 21 | 22 | 20 | 20 | 19 | 18 | 16 | 15 | 15 | 15 | 17 | 17 | 18 | 16 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V43"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V43" (reģ. nr. 40003570841) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Tīraine, Vecozolu iela 43.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 380 455 €, par 102% vairāk nekā gadu iepriekš (683 041 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 66 134 € (4,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 17 (gadu iepriekš 16). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 203 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 125 922 € un pašu kapitāls 425 490 € (37,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.