Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANTALS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 84 322 | 99 786 | 110 010 | 138 169 | 173 516 | 204 367 | 190 935 | 233 463 | 282 620 | 286 156 | 314 866 | 314 618 | 292 739 | 360 816 | 408 491 | 325 060 | 283 626 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 126 541 | 114 123 | 117 367 | 127 750 | 118 778 | 207 350 | 213 804 | 179 575 | 164 694 | 95 029 | 141 234 | 166 875 | 153 200 | 138 726 | 115 935 | 88 387 | 134 612 |
| Aktīvi kopā | 210 863 | 213 909 | 227 377 | 265 919 | 292 294 | 411 717 | 404 739 | 413 038 | 447 314 | 381 185 | 456 100 | 481 493 | 445 939 | 499 542 | 524 426 | 413 447 | 418 238 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 229 | 48 464 | 79 109 | 107 489 | 117 314 | 188 154 | 187 475 | 107 995 | 101 636 | 57 543 | 63 967 | 85 991 | 50 607 | 48 221 | 18 875 | 7972 | 74 384 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70 609 | 68 611 | 68 611 | 68 611 | 97 021 | 90 344 | 68 611 | 62 230 | 62 230 | 51 430 |
| Saistības kopā | 50 229 | 48 464 | 79 109 | 107 489 | 117 314 | 188 154 | 187 475 | 178 604 | 170 247 | 126 154 | 132 578 | 183 012 | 140 951 | 116 832 | 81 105 | 70 202 | 125 814 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -41 640 | 5450 | -18 307 | 7767 | 16 045 | -20 011 | -5979 | 16 272 | 30 813 | -18 792 | 74 756 | -14 797 | 6507 | 80 001 | 60 611 | -100 076 | -50 821 |
| Pašu kapitāls kopā | 153 459 | 158 909 | 140 602 | 148 369 | 164 414 | 213 929 | 207 950 | 224 222 | 255 035 | 236 243 | 310 999 | 296 202 | 302 709 | 382 710 | 443 321 | 343 245 | 292 424 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 179 579 | 233 589 | 275 691 | 291 973 | 348 924 | 479 990 | 501 625 | 515 282 | 570 015 | 680 559 | 670 615 | 607 476 | 767 486 | 1 022 726 | 723 911 | 496 368 | 436 636 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -41 248 | 5561 | -18 661 | 7382 | 16 172 | -19 529 | -6172 | 17 374 | 32 974 | -70 464 | 75 282 | -14 203 | 7126 | 80 577 | 61 313 | -99 504 | -50 131 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -41 433 | 5683 | -17 995 | 8106 | 16 394 | -19 529 | -5497 | 16 953 | 32 448 | -18 781 | 74 756 | -14 729 | 6600 | 80 051 | 60 786 | -100 030 | -50 783 |
| Pārskata gada peļņa | -41 640 | 5450 | -18 307 | 7767 | 16 045 | -20 011 | -5979 | 16 272 | 30 813 | -18 792 | 74 756 | -14 797 | 6507 | 80 001 | 60 611 | -100 076 | -50 821 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 13 | 13 | 13 | 1 | 20 | 20 | 20 | 22 | 20 | 13 | 112 | 10 | 10 | 10 | 11 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANTALS-BLOKS" — 3 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANTALS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANTALS" (reģ. nr. 40003571705) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Grundzāles pag., "Zāģētava".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 436 636 €, par 12,0% mazāk nekā gadu iepriekš (496 368 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 821 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 664 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 418 238 € un pašu kapitāls 292 424 € (69,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (66,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.