Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLARIS BUS & COACH LATVIA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2023
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 311 509 | 723 614 | 1 209 181 | 1 667 561 | 1 392 032 | 1 945 315 | 2 018 972 | 2 949 370 | 2 409 124 | 3 188 461 | 4 184 659 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 13 006 | 56 945 | 65 558 | 58 555 | 45 885 | 468 187 | 399 251 | 20 746 | 3826 | 3112 | 18 952 |
| Aktīvi kopā | 324 515 | 780 559 | 1 274 739 | 1 726 116 | 1 437 917 | 2 413 502 | 2 418 223 | 2 970 116 | 2 412 950 | 3 191 573 | 4 203 611 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 445 907 | 753 793 | 438 056 | 1 400 049 | 1 377 627 | 1 921 574 | 1 127 629 | 1 741 422 | 2 716 849 |
| Ilgtermiņa saistības | 148 923 | 258 595 | 0 | 10 735 | 7992 | 5235 | 2368 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 148 923 | 258 595 | 445 907 | 764 528 | 446 048 | 1 405 284 | 1 379 995 | 1 921 574 | 1 127 629 | 1 741 422 | 2 716 849 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 69 673 | 272 121 | 292 675 | 146 949 | 30 281 | 16 350 | 30 010 | 10 314 | -88 691 | 34 019 | 36 611 |
| Pašu kapitāls kopā | 175 592 | 521 964 | 814 639 | 961 588 | 991 869 | 1 008 218 | 1 038 228 | 1 048 542 | 1 285 321 | 1 319 341 | 1 355 952 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 480 093 | 1 078 079 | 1 140 105 | 1 311 564 | 1 769 590 | 1 952 464 | 2 868 437 | 4 524 706 | 2 466 290 | 3 251 778 | 4 836 110 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 82 766 | 321 508 | 344 185 | 173 654 | 32 662 | 18 149 | 30 159 | 13 026 | -88 671 | 34 245 | 36 611 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 81 627 | 320 123 | 343 487 | 173 373 | 32 388 | 17 938 | 30 010 | 12 765 | -88 691 | 34 129 | 36 611 |
| Pārskata gada peļņa | 69 673 | 272 121 | 292 675 | 146 949 | 30 281 | 16 350 | 30 010 | 10 314 | -88 691 | 34 019 | 36 611 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 5 | 8 | 9 | 11 | 13 | 13 | 14 | 8 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLARIS BUS & COACH LATVIA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLARIS BUS & COACH LATVIA" (reģ. nr. 40003573617) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gulbju iela 35.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 4 836 110 €, par 48,7% vairāk nekā gadu iepriekš (3 251 778 €). No 2013. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2023). 2023. gada peļņa bija 36 611 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 11 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 372 008 €. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 4 203 611 € un pašu kapitāls 1 355 952 € (32,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Solaris Bus & Coach sp. z o.o..
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.