Medicīniskā sabiedrība "ALERĢISKO SLIMĪBU IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANAS CENTRS" SIAAktīvs

40003575016Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2001

Finanšu rādītāji

919 995 €+7,4%
Apgrozījums 2025
+10,3%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0250 tūkst.500 tūkst.750 tūkst.1 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

no pārskata
2025

Samaksātas dividendes 100 000 € (72% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Vēsture
2025100 000 €
2024140 000 €
2023140 000 €
2022100 000 €
202190 000 €
202080 000 €
2019104 409 €
201880 000 €
201780 000 €
201690 000 €
201590 000 €
201485 372 €
201360 000 €
201252 000 €
201152 000 €
201052 000 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā104 987113 088129 188123 245202 332201 151158 114133 123166 633159 153194 612268 457275 042263 117183 171166 638
Pamatlīdzekļi kopā27562900289640253972702711 581744560123164270422115729588113 2319256
Aktīvi kopā107 743115 988132 084127 270206 304208 178169 695140 568172 645162 317197 316270 668280 771268 998196 402175 894
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības22 17573 50883 38880 915124 342124 483111 854115 51739 22926 24533 43648 52646 58657 41156 80460 834
Ilgtermiņa saistības0000000000000000
Saistības kopā22 17573 50883 38880 915124 342124 483111 854115 51739 22926 24533 43648 52646 58657 41156 80460 834
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa54 0348912621665916 005173307210108 365110 365127 808170 762137 043152 402103 010100 463
Pašu kapitāls kopā85 22542 13748 35346 01281 47483 20757 35324 563132 928135 584163 392221 654233 697211 099139 110114 572
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums212 815234 721258 937273 157430 976411 739360 416390 091480 242554 287593 611754 408794 010809 593856 698919 995
Saimnieciskās darbības peļņa63 61971 64877 91067 717124 722107 64963 15455 998108 393110 365128 064170 762137 043152 402103 010100 463
Peļņa pirms nodokļiem63 61971 64877 91067 717124 722107 64963 15455 998108 393110 365128 064170 762137 043152 402103 010100 463
Pārskata gada peļņa54 0348912621665916 005173307210108 365110 365127 808170 762137 043152 402103 010100 463
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki14141515151818191819212121212222
Aprēķinātā dividende52 00052 00052 00060 00085 37290 00090 00080 00080 000104 40980 00090 000100 000140 000140 000100 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
50,25%49,75%Medicīniskā sabiedrīb…Lozovskis VernersRezņikova Svetlana
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Medicīniskā sabiedrība "ALERĢISKO SLIMĪBU IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANAS CENTRS" SIA

Pārskats

Medicīniskā sabiedrība "ALERĢISKO SLIMĪBU IZMEKLĒŠANAS UN ĀRSTĒŠANAS CENTRS" SIA (reģ. nr. 40003575016) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Firsa Sadovņikova iela 20.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 919 995 €, par 7,4% vairāk nekā gadu iepriekš (856 698 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 100 463 € (10,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 41 818 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 175 894 € un pašu kapitāls 114 572 € (65,1% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,2%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.