SIA "VANHOLD"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 606 | 14 878 | 33 003 | 46 712 | 37 741 | 39 168 | 38 409 | 32 937 | 22 764 | 27 533 | 33 499 | 54 453 | 69 532 | 85 932 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 69 968 | 67 732 | 93 011 | 89 104 | 86 144 | 82 568 | 45 520 | 695 | 359 | 1346 | 950 | 679 | 2140 | 1501 |
| Aktīvi kopā | 84 574 | 82 610 | 126 014 | 135 816 | 123 885 | 121 736 | 83 929 | 33 632 | 23 123 | 28 879 | 34 449 | 55 132 | 71 672 | 87 433 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 807 | 14 715 | 65 097 | 69 033 | 67 526 | 72 204 | 68 627 | 48 201 | 49 510 | 50 651 | 49 985 | 50 885 | 27 711 | 24 967 |
| Ilgtermiņa saistības | 91 289 | 106 846 | 154 510 | 158 540 | 159 988 | 147 413 | 93 318 | 68 318 | 34 318 | 16 318 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 103 096 | 121 561 | 219 607 | 227 573 | 227 514 | 219 617 | 161 945 | 116 519 | 83 828 | 66 969 | 49 985 | 50 885 | 27 711 | 24 967 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4837 | -20 428 | -38 171 | 1836 | -11 872 | 5748 | 19 866 | -4871 | 22 182 | 22 615 | 22 554 | 19 783 | 39 714 | 18 505 |
| Pašu kapitāls kopā | -18 522 | -38 951 | -93 593 | -91 757 | -103 629 | -97 881 | -78 016 | -82 887 | -60 705 | -38 090 | -15 536 | 4247 | 43 961 | 62 466 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 58 324 | 43 069 | 56 433 | 43 530 | 44 817 | 44 381 | 48 702 | 39 340 | 40 182 | 45 372 | 46 723 | 46 011 | 44 296 | 48 785 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3981 | -19 793 | -35 120 | 7312 | -8498 | -6107 | 19 874 | -4618 | 22 182 | 22 615 | 22 554 | 19 783 | 39 714 | 18 505 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3978 | -19 783 | -35 106 | 7313 | -8498 | -6107 | 19 874 | -4618 | 22 182 | 22 615 | 22 554 | 19 783 | 39 714 | 18 505 |
| Pārskata gada peļņa | -4837 | -20 428 | -38 171 | 1836 | -11 872 | 5748 | 19 866 | -4871 | 22 182 | 22 615 | 22 554 | 19 783 | 39 714 | 18 505 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 9 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VANHOLD"
Pārskats
SIA "VANHOLD" (reģ. nr. 40003576473) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Gaujas iela 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 785 €, par 10,1% vairāk nekā gadu iepriekš (44 296 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 18 505 € (37,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 196 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 87 433 € un pašu kapitāls 62 466 € (71,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.