Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Melga Plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 279 815 | 285 734 | 49 289 | 42 047 | 60 656 | 64 804 | 58 797 | 62 402 | 39 322 | 39 759 | 34 939 | 28 548 | 31 899 | 42 482 | 33 901 | 30 534 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 22 775 | 92 816 | 43 540 | 53 353 | 90 134 | 83 990 | 15 660 | 14 647 | 13 276 | 11 549 | 9413 | 5875 | 4428 | 5366 | 11 412 | 12 094 |
| Aktīvi kopā | 302 590 | 378 550 | 92 829 | 95 400 | 150 790 | 148 794 | 74 457 | 77 049 | 52 598 | 51 308 | 44 352 | 34 423 | 36 327 | 47 848 | 45 313 | 42 628 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 652 134 | 749 394 | 0 | 51 452 | 89 027 | 110 682 | 128 076 | 152 752 | 126 404 | 50 108 | 46 131 | 37 634 | 39 817 | 40 872 | 31 040 | 29 315 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 52 860 | 5236 | 5274 | 3063 | 778 | 0 | 4500 | 65 000 | 62 000 | 50 500 | 35 500 | 6500 | 3500 | 0 |
| Saistības kopā | 652 134 | 749 394 | 52 860 | 56 688 | 94 301 | 113 745 | 128 854 | 152 752 | 130 904 | 115 108 | 108 131 | 88 134 | 75 317 | 47 372 | 34 540 | 29 315 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -88 753 | -23 980 | 7769 | 534 | -520 | -22 492 | -24 486 | -21 306 | -2603 | 14 506 | 21 | 10 068 | 14 721 | 39 466 | 10 297 | 2540 |
| Pašu kapitāls kopā | -353 310 | -377 320 | 35 919 | 36 453 | 51 242 | 28 750 | -54 397 | -75 703 | -78 306 | -63 800 | -63 779 | -53 711 | -38 990 | 476 | 10 773 | 13 313 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 721 711 | 1 016 299 | 658 577 | 418 226 | 519 996 | 578 881 | 484 709 | 428 113 | 340 661 | 347 257 | 289 066 | 357 464 | 373 754 | 468 995 | 436 499 | 426 266 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -84 896 | -63 982 | 13 369 | 2104 | -6100 | -22 295 | -24 107 | -18 617 | -1271 | 14 611 | 21 | 10 068 | 14 721 | 39 466 | 10 297 | 2549 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -88 753 | -66 721 | 12 073 | 1937 | -6381 | -22 492 | -24 486 | -21 306 | -2603 | 14 611 | 21 | 10 068 | 14 721 | 39 466 | 10 297 | 2549 |
| Pārskata gada peļņa | -88 753 | -23 980 | 7769 | 534 | -520 | -22 492 | -24 486 | -21 306 | -2603 | 14 506 | 21 | 10 068 | 14 721 | 39 466 | 10 297 | 2540 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 15 | 18 | 12 | 7 | 8 | 9 | 9 | 8 | 5 | 6 | 5 | 5 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Melga Plus"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Melga Plus" (reģ. nr. 40003582268) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sporta iela 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 426 266 €, par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš (436 499 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 2540 € (0,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 71 044 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 42 628 € un pašu kapitāls 13 313 € (31,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (67%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.