SIA "AUDITORFIRMA CENZORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 902 | 5327 | 5450 | 2615 | 4620 | 5189 | 4906 | 18 690 | 72 302 | 23 320 | 26 914 | 21 477 | 11 153 | 9411 | 9243 | 28 700 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 39 706 | 27 433 | 33 997 | 16 489 | 28 568 | 23 137 | 11 933 | 5740 | 3155 | 22 083 | 21 266 | 22 068 | 23 011 | 22 140 | 21 438 | 20 510 |
| Aktīvi kopā | 59 608 | 32 760 | 39 447 | 19 104 | 33 188 | 28 326 | 16 839 | 24 430 | 75 457 | 45 403 | 48 180 | 43 545 | 34 164 | 31 551 | 30 681 | 49 210 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 385 | 17 266 | 29 390 | 32 640 | 68 839 | 76 965 | 76 836 | 59 977 | 50 629 | 50 160 | 33 696 | 50 456 | 111 114 | 123 963 | 50 939 | 86 496 |
| Ilgtermiņa saistības | 25 895 | 20 142 | 24 546 | 15 800 | 12 581 | 5681 | 2654 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 52 280 | 37 408 | 53 936 | 48 440 | 81 420 | 82 646 | 79 490 | 59 977 | 50 629 | 50 160 | 33 696 | 50 456 | 111 114 | 123 963 | 50 939 | 86 496 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 715 | -11 976 | -8685 | -14 137 | -6522 | -6088 | -8331 | 27 104 | 60 375 | -29 585 | 19 240 | -21 395 | -70 028 | -15 462 | 72 154 | -17 028 |
| Pašu kapitāls kopā | 5462 | -6514 | -15 199 | -29 336 | -48 232 | -54 320 | -62 651 | -35 547 | 24 828 | -4757 | 14 484 | -6911 | -76 950 | -92 412 | -20 258 | -37 286 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 99 488 | 40 209 | 50 279 | 47 293 | 67 818 | 62 327 | 58 900 | 119 793 | 129 020 | 32 011 | 49 111 | 9666 | 37 389 | 32 325 | 105 453 | 48 783 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3725 | -10 109 | -11 085 | -14 586 | -16 906 | -15 303 | -26 128 | 31 672 | 61 188 | -26 874 | 21 888 | -21 159 | -69 746 | -15 059 | 73 399 | -16 130 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1059 | -11 976 | -8685 | -14 137 | -6522 | -6088 | -8331 | 29 822 | 60 375 | -29 585 | 19 240 | -21 395 | -70 028 | -15 462 | 72 154 | -17 028 |
| Pārskata gada peļņa | 715 | -11 976 | -8685 | -14 137 | -6522 | -6088 | -8331 | 27 104 | 60 375 | -29 585 | 19 240 | -21 395 | -70 028 | -15 462 | 72 154 | -17 028 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "SP NRG 1" — 24,48%
Kopsavilkums: SIA "AUDITORFIRMA CENZORS"
Pārskats
SIA "AUDITORFIRMA CENZORS" (reģ. nr. 40003583460) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Avotu iela 21A - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 783 €, par 53,7% mazāk nekā gadu iepriekš (105 453 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 028 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 261 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-37 286 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.