Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĀMKALNI"Aktīvs

40003589209Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2002

Finanšu rādītāji

262 528 €+15,5%
Apgrozījums 2025
+2,1%
Vidējais pieaugums gadā 2012–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 23 955 € (9% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~23 955 €
20240 €
2023 ~23 954 €
20220 €
20210 €
20200 €
2019 ~487 753 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
20122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā264 035209 271226 377322 105444 426546 803508 641602 210618 843102 38295 28342 07736 32443 083
Pamatlīdzekļi kopā638 260613 125813 973741 536688 645661 231720 165678 264651 229626 4741 101 6151 113 3671 081 6071 062 293
Aktīvi kopā902 295822 3961 040 3501 063 6411 133 0711 208 0341 228 8061 280 4741 270 072728 8561 196 8981 155 4441 117 9311 105 376
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības139 515125 359211 411351 495162 409158 6405316155 683188 737235 136179 607184 614248 002209 415
Ilgtermiņa saistības435 406279 696155 6920239 555294 255447 753813 895915 883347 231480 677545 803605 695652 412
Saistības kopā574 921405 055367 103351 495401 964452 895453 069969 5781 104 620582 367660 284730 417853 697861 827
Pamatkapitāls——————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————
Pārskata gada peļņa128 32989 96779 53738 89918 96124 03220 59822 912-145 444-18 963-99 387-87 633-160 7953270
Pašu kapitāls kopā327 374417 341673 247712 146731 107755 139775 737310 896165 452146 489536 614425 027264 234243 549
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums199 164172 309237 906200 350109 57688 312104 062113 950158 116306 737272 984231 969227 266262 528
Saimnieciskās darbības peļņa129 49591 22881 37046 62528 30430 82620 59822 912-122 0365809-88 444-74 923-150 71612 440
Peļņa pirms nodokļiem129 49591 22881 37046 62528 30430 82620 59822 912-145 444-18 963-99 387-87 633-160 7953270
Pārskata gada peļņa128 32989 96779 53738 89918 96124 03220 59822 912-145 444-18 963-99 387-87 633-160 7953270
Darbaspēka izmaksas——————————————
Nolietojums——————————————
Citi rādītāji
Darbinieki3555111261112131313
Aprēķinātā dividende—000000487 75300023 954023 955

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

95,01%4,99%3,68%0,2%Sabiedrība ar ierobež…9+Grūtups ViktorsSabiedrība ar ierobež…1Jansons AndisSIA "PĀRTIKA 86"
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĀMKALNI"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĀMKALNI" (reģ. nr. 40003589209) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Inčukalna pag., Krustiņi, "Vītiņkalni".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 262 528 €, par 15,5% vairāk nekā gadu iepriekš (227 266 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 3270 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 194 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 105 376 € un pašu kapitāls 243 549 € (22,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (95%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.