Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FASHION 5"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 338 827 | 403 219 | 318 431 | 362 052 | 344 442 | 449 688 | 510 072 | 574 476 | 573 188 | 524 693 | 526 919 | 519 684 | 465 047 | 377 266 | 324 716 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 48 480 | 32 711 | 22 759 | 13 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1181 | 919 | 1097 | 3089 | 3318 | 1301 | 7782 |
| Aktīvi kopā | 387 307 | 435 930 | 341 190 | 375 295 | 344 442 | 449 688 | 510 072 | 574 476 | 574 369 | 525 612 | 528 016 | 522 773 | 468 365 | 378 567 | 332 498 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 463 821 | 452 585 | 329 785 | 492 807 | 457 247 | 519 398 | 583 475 | 643 344 | 639 897 | 595 532 | 594 051 | 175 494 | 197 262 | 126 416 | 125 258 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 463 821 | 452 585 | 329 785 | 492 807 | 457 247 | 519 398 | 583 475 | 643 344 | 639 897 | 595 532 | 594 051 | 175 494 | 197 262 | 126 416 | 125 258 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 31 624 | 59 714 | 28 737 | -134 491 | 4925 | 46 080 | -3693 | 4535 | 3340 | -4392 | 3885 | -10 445 | -76 174 | -18 952 | -44 911 |
| Pašu kapitāls kopā | -78 769 | -19 055 | 9682 | -120 715 | -115 790 | -69 710 | -73 403 | -68 868 | -65 528 | -69 920 | -66 035 | 347 279 | 271 103 | 252 151 | 207 240 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 230 271 | 306 976 | 180 989 | 310 166 | 269 254 | 377 389 | 362 942 | 400 731 | 392 730 | 331 345 | 356 672 | 428 312 | 370 235 | 313 092 | 237 081 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 35 314 | 66 700 | 10 336 | -130 850 | 8332 | 49 633 | -751 | 9720 | 8491 | 966 | 8346 | -10 269 | -77 867 | -18 887 | -44 897 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 31 624 | 59 714 | 28 737 | -134 491 | 4925 | 46 080 | -3693 | 5572 | 4370 | -3320 | 4108 | -10 295 | -76 174 | -18 952 | -44 911 |
| Pārskata gada peļņa | 31 624 | 59 714 | 28 737 | -134 491 | 4925 | 46 080 | -3693 | 4535 | 3340 | -4392 | 3885 | -10 445 | -76 174 | -18 952 | -44 911 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FASHION 5"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FASHION 5" (reģ. nr. 40003594106) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Inčukalna pag., Inčukalns, Atmodas iela 14 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 237 081 €, par 24,3% mazāk nekā gadu iepriekš (313 092 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 44 911 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 270 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 332 498 € un pašu kapitāls 207 240 € (62,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.