Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GARAISS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 48 754 | 36 624 | 22 942 | 43 988 | 47 595 | 27 991 | 21 281 | 18 024 | 7848 | 6079 | 3340 | 3627 | 852 | 13 724 | 647 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 23 041 | 141 887 | 109 497 | 93 917 | 49 560 | 10 816 | 67 487 | 41 060 | 30 330 | 20 576 | 10 200 | 760 | 1371 | 499 | 15 259 |
| Aktīvi kopā | 71 795 | 178 511 | 132 439 | 137 905 | 97 155 | 38 807 | 88 768 | 59 084 | 38 178 | 26 655 | 13 540 | 4387 | 2223 | 14 223 | 15 906 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 38 820 | 134 323 | 93 190 | 142 567 | 149 869 | 130 280 | 184 435 | 172 950 | 170 728 | 160 199 | 145 786 | 141 490 | 145 549 | 150 256 | 150 406 |
| Ilgtermiņa saistības | 42 700 | 65 664 | 98 676 | 95 134 | 62 576 | 45 261 | 17 373 | 20 129 | 18 642 | 42 898 | 62 771 | 71 385 | 77 472 | 100 320 | 113 162 |
| Saistības kopā | 81 520 | 199 987 | 191 866 | 237 701 | 212 445 | 175 541 | 201 808 | 193 079 | 189 370 | 203 097 | 208 557 | 212 875 | 223 021 | 250 576 | 263 568 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6567 | -11 751 | -37 951 | -15 240 | -15 494 | -21 444 | 23 694 | -20 955 | -17 197 | -25 250 | -18 575 | -13 471 | -12 310 | -15 555 | -11 309 |
| Pašu kapitāls kopā | -9725 | -21 476 | -59 427 | -99 796 | -115 290 | -136 734 | -113 040 | -133 995 | -151 192 | -176 442 | -195 017 | -208 488 | -220 798 | -236 353 | -247 662 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 137 | 84 086 | 39 572 | 90 862 | 49 821 | 39 031 | 37 730 | 13 256 | 17 381 | 240 | 2245 | 3186 | 2075 | 1550 | 2148 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5994 | -9739 | -36 423 | -13 632 | -15 313 | -21 109 | 24 636 | -19 486 | -16 159 | -24 330 | -18 021 | -13 371 | -12 297 | -15 543 | -11 297 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6567 | -11 751 | -37 951 | -15 240 | -15 494 | -21 444 | 24 008 | -20 948 | -17 197 | -25 250 | -18 575 | -13 471 | -12 310 | -15 555 | -11 309 |
| Pārskata gada peļņa | -6567 | -11 751 | -37 951 | -15 240 | -15 494 | -21 444 | 23 694 | -20 955 | -17 197 | -25 250 | -18 575 | -13 471 | -12 310 | -15 555 | -11 309 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 6 | 7 | 5 | 6 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GARAISS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GARAISS" (reģ. nr. 40003595281) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ķeipenes pag., "Zīles".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2148 €, par 38,6% vairāk nekā gadu iepriekš (1550 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 17,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 309 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1074 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-247 662 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.