"Bauroc" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 525 307 | 483 256 | 666 837 | 996 247 | 765 173 | 1 012 448 | 1 386 758 | 856 005 | 1 525 735 | 495 632 | 1 998 346 | 2 236 545 | 3 731 148 | 4 852 049 | 2 483 229 | 3 164 051 | 2 259 902 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6 037 286 | 5 440 317 | 5 024 417 | 4 691 640 | 4 396 095 | 5 777 494 | 5 286 433 | 4 780 751 | 14 853 | 5558 | 561 505 | 1 974 904 | 12 831 083 | 12 835 930 | 11 978 938 | 11 718 160 | 11 112 823 |
| Aktīvi kopā | 7 562 593 | 5 923 573 | 5 691 254 | 5 687 887 | 5 161 268 | 6 789 942 | 6 673 191 | 5 636 756 | 1 540 588 | 501 190 | 2 559 851 | 4 211 449 | 16 562 231 | 17 687 979 | 14 462 167 | 14 882 211 | 13 372 725 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 096 825 | 1 393 808 | 2 805 220 | 3 349 480 | 3 191 983 | 4 446 397 | 5 613 642 | 8 883 068 | 2 729 096 | 922 301 | 2 552 190 | 3 516 883 | 10 504 662 | 7 309 099 | 4 062 031 | 5 606 929 | 9 101 457 |
| Ilgtermiņa saistības | 5 572 600 | 5 677 636 | 4 855 937 | 4 910 530 | 5 137 254 | 7 448 533 | 6 950 131 | 3 575 982 | 8 584 956 | 0 | 102 468 | 689 648 | 5 077 133 | 7 484 507 | 6 510 937 | 4 727 236 | 1 540 459 |
| Saistības kopā | 7 669 425 | 7 071 444 | 7 661 157 | 8 260 010 | 8 329 237 | 11 894 930 | 12 563 773 | 12 459 050 | 11 314 052 | 922 301 | 2 654 658 | 4 206 531 | 15 581 795 | 14 793 606 | 10 572 968 | 10 334 165 | 10 641 916 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1 362 847 | -1 052 652 | -834 019 | -606 193 | -568 273 | -597 374 | -785 592 | -931 712 | -2 951 170 | 695 449 | 326 304 | 99 725 | 975 518 | 1 913 937 | 994 826 | 658 847 | -1 817 237 |
| Pašu kapitāls kopā | -106 832 | -1 159 484 | -1 993 503 | -2 599 697 | -3 167 969 | -5 104 988 | -5 890 582 | -6 822 294 | -9 773 464 | -421 111 | -94 807 | 4918 | 980 436 | 2 894 373 | 3 889 199 | 4 548 046 | 2 730 809 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 501 385 | 1 377 341 | 1 657 930 | 2 990 382 | 3 377 628 | 5 481 278 | 5 499 640 | 4 450 877 | 5 641 279 | 7 661 105 | 10 774 589 | 12 363 097 | 16 899 249 | 21 342 398 | 17 633 987 | 19 296 534 | 15 491 934 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 139 123 | -890 888 | -590 599 | -356 241 | -322 408 | -205 388 | -421 119 | -590 058 | -2 644 330 | 798 506 | 397 529 | 270 830 | 1 147 033 | 2 311 304 | 1 593 312 | 1 248 777 | -1 350 982 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 360 039 | -1 049 594 | -830 413 | -603 265 | -566 922 | -593 528 | -781 746 | -931 712 | -2 951 170 | 695 449 | 326 304 | 99 725 | 975 518 | 1 913 937 | 994 826 | 658 847 | -1 817 237 |
| Pārskata gada peļņa | -1 362 847 | -1 052 652 | -834 019 | -606 193 | -568 273 | -597 374 | -785 592 | -931 712 | -2 951 170 | 695 449 | 326 304 | 99 725 | 975 518 | 1 913 937 | 994 826 | 658 847 | -1 817 237 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 25 | 14 | 16 | 16 | 33 | 36 | 38 | 17 | 13 | 12 | 47 | 63 | 81 | 85 | 61 | 56 | 41 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Bauroc" SIA
Pārskats
"Bauroc" SIA (reģ. nr. 40003595493) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katlakalna iela 9A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 15 491 934 €, par 19,7% mazāk nekā gadu iepriekš (19 296 534 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1 817 237 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 41 (gadu iepriekš 56). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 377 852 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 13 372 725 € un pašu kapitāls 2 730 809 € (20,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Bauroc AS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.