Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BŪVFIRMA LAURA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 448 020 | 779 990 | 876 304 | 517 360 | 610 351 | 684 136 | 757 047 | 612 199 | 877 533 | 792 120 | 571 849 | 296 059 | 87 515 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 273 401 | 445 864 | 433 106 | 401 577 | 289 232 | 106 143 | 121 985 | 277 101 | 291 509 | 575 394 | 881 361 | 1 185 011 | 1 478 024 |
| Aktīvi kopā | 721 421 | 1 225 854 | 1 309 410 | 918 937 | 899 583 | 790 279 | 879 032 | 889 300 | 1 169 042 | 1 367 514 | 1 453 210 | 1 481 070 | 1 565 539 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 175 643 | 350 267 | 258 133 | 42 153 | 28 693 | 31 177 | 222 138 | 70 231 | 23 297 | 40 601 | 51 069 | 66 476 | 59 217 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 788 | 27 906 | 25 295 | 6301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 564 | 55 532 | 36 462 | 17 555 |
| Saistības kopā | 186 431 | 378 173 | 283 428 | 48 454 | 28 693 | 31 177 | 222 138 | 70 231 | 23 297 | 74 165 | 106 601 | 102 938 | 76 772 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 33 849 | 86 758 | 179 598 | -93 812 | 406 | 8926 | 286 817 | 162 311 | 326 676 | 147 605 | 53 260 | 31 523 | 110 635 |
| Pašu kapitāls kopā | 532 857 | 844 946 | 1 024 553 | 870 483 | 870 890 | 759 102 | 656 894 | 819 069 | 1 145 745 | 1 293 349 | 1 346 609 | 1 378 132 | 1 488 767 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 820 058 | 1 263 712 | 1 404 072 | 260 690 | 68 717 | 66 309 | 149 054 | 74 351 | 125 416 | 121 638 | 84 181 | 55 496 | 34 369 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 44 817 | 109 198 | 221 182 | -92 387 | -48 330 | -44 247 | -4181 | -103 102 | -7274 | -78 094 | -45 898 | -76 699 | -84 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 41 561 | 106 319 | 217 589 | -93 812 | 406 | 8926 | 286 817 | 162 311 | 326 676 | 147 605 | 53 260 | 31 530 | 110 635 |
| Pārskata gada peļņa | 33 849 | 86 758 | 179 598 | -93 812 | 406 | 8926 | 286 817 | 162 311 | 326 676 | 147 605 | 53 260 | 31 523 | 110 635 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 16 | 17 | 13 | 8 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 10 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 38 295 | 0 | 60 258 | 0 | 120 714 | 389 025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BŪVFIRMA LAURA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BŪVFIRMA LAURA" (reģ. nr. 40003606848) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Salas pag., Spuņciems, "Upespļavas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 34 369 €, par 38,1% mazāk nekā gadu iepriekš (55 496 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 23,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 110 635 € (322% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3819 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 565 539 € un pašu kapitāls 1 488 767 € (95,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.