Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANNIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7528 | 8604 | 5479 | 6864 | 7956 | 10 201 | 10 714 | 9597 | 7683 | 7135 | 8028 | 7442 | 11 059 | 10 349 | 11 025 | 11 898 | 4899 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1285 | 843 | 672 | 448 | 526 | 830 | 677 | 1288 | 3342 | 2561 | 1778 | 1034 | 2198 | 1963 | 1638 | 1046 | 1277 |
| Aktīvi kopā | 8813 | 9447 | 6151 | 7312 | 8482 | 11 031 | 11 391 | 10 885 | 11 025 | 9696 | 9806 | 8476 | 13 257 | 12 312 | 12 663 | 12 944 | 6176 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3824 | 5229 | 10 587 | 7445 | 1875 | 4128 | 3108 | 5574 | 5302 | 4396 | 6010 | 11 499 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 1509 | 1444 | 2066 | 2795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1243 | 1509 | 1444 | 2066 | 2795 | 3824 | 5229 | 10 587 | 7445 | 1875 | 4128 | 3108 | 5574 | 5302 | 4396 | 6010 | 11 499 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -50 | 368 | -3231 | 539 | 441 | -886 | -1045 | -5864 | -1814 | -666 | -2057 | -310 | 2315 | -673 | 1257 | -1333 | -12 258 |
| Pašu kapitāls kopā | 7570 | 7938 | 4707 | 5246 | 5687 | 7207 | 6162 | 298 | 3580 | 7821 | 5678 | 5368 | 7683 | 7010 | 8267 | 6934 | -5323 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 97 966 | 83 181 | 77 455 | 73 827 | 77 396 | 119 844 | 106 899 | 105 636 | 102 268 | 106 228 | 100 202 | 103 422 | 104 458 | 111 967 | 120 426 | 98 272 | 26 711 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -35 | 595 | -2685 | 859 | 713 | -614 | -773 | -2843 | -1733 | -666 | -2057 | -310 | 2315 | -673 | 1257 | -1333 | -12 258 |
| EBITDA | -35 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -35 | 595 | -2685 | 859 | 713 | -614 | -773 | -2843 | -1814 | -666 | -2057 | -310 | 2315 | -673 | 1257 | -1333 | -12 258 |
| Pārskata gada peļņa | -50 | 368 | -3231 | 539 | 441 | -886 | -1045 | -5864 | -1814 | -666 | -2057 | -310 | 2315 | -673 | 1257 | -1333 | -12 258 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANNIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANNIS" (reģ. nr. 40003608707) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Saulkrastu nov., Sējas pag., Sēja, "Vienības".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 26 711 €, par 72,8% mazāk nekā gadu iepriekš (98 272 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 7,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 258 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 356 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-5323 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.