Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vunder Art"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 45 345 | 56 454 | 39 962 | 30 355 | 34 274 | 41 215 | 18 862 | 12 174 | 16 026 | 21 573 | 27 436 | 33 709 | 12 557 | 18 309 | 24 318 | 31 128 | 30 998 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 227 | 120 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 45 572 | 56 574 | 40 008 | 30 355 | 34 274 | 41 215 | 18 862 | 12 174 | 16 026 | 21 573 | 27 436 | 33 709 | 12 557 | 18 309 | 24 318 | 31 128 | 30 998 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 156 424 | 179 623 | 172 635 | 172 334 | 250 976 | 276 566 | 262 469 | 4701 | 2759 | 3379 | 2282 | 4569 | 3967 | 2119 | 4550 | 2884 | 795 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 156 424 | 179 623 | 172 635 | 172 334 | 250 976 | 276 566 | 262 469 | 4701 | 2759 | 3379 | 2282 | 4569 | 3967 | 2119 | 4550 | 2884 | 795 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 707 | -12 197 | -9910 | -9745 | -15 553 | -19 533 | -6531 | 4497 | 5794 | 4927 | 6960 | 3986 | 2880 | 7600 | 3578 | 8476 | 1959 |
| Pašu kapitāls kopā | -110 852 | -123 049 | -132 959 | -142 704 | -218 602 | -238 135 | -244 666 | 7473 | 13 267 | 18 194 | 25 154 | 29 140 | 8590 | 16 190 | 19 768 | 28 244 | 30 203 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 109 643 | 132 171 | 111 244 | 110 426 | 143 979 | 117 066 | 70 256 | 47 155 | 45 472 | 43 160 | 48 614 | 40 135 | 37 949 | 42 535 | 40 158 | 40 445 | 15 261 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 055 | -12 004 | -9910 | -9745 | -15 553 | -19 533 | -6531 | 4497 | 5968 | 4927 | 6960 | 3986 | 2880 | 7600 | 3578 | 8476 | 1959 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 707 | -12 197 | -9910 | -9745 | -15 553 | -19 533 | -6531 | 4497 | 5968 | 4927 | 6960 | 3986 | 2880 | 7600 | 3578 | 8476 | 1959 |
| Pārskata gada peļņa | -13 707 | -12 197 | -9910 | -9745 | -15 553 | -19 533 | -6531 | 4497 | 5794 | 4927 | 6960 | 3986 | 2880 | 7600 | 3578 | 8476 | 1959 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 430 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vunder Art"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vunder Art" (reģ. nr. 40003609670) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skārņu iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 15 261 €, par 62,3% mazāk nekā gadu iepriekš (40 445 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 1959 € (12,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 30 998 € un pašu kapitāls 30 203 € (97,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AS Vunder.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.