STELLAR MANAGEMENT GROUP SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 135 126 | 270 574 | 131 668 | 130 762 | 61 023 | 91 281 | 230 141 | 200 817 | 199 516 | 76 179 | 127 889 | 5175 | 13 799 | 6510 | 3852 | 26 | 3476 | 2799 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 81 741 | 47 484 | 24 133 | 32 238 | 95 063 | 95 179 | 36 868 | 33 077 | 29 927 | 371 491 | 2 167 793 | 2 287 871 | 2 290 558 | 2 295 122 | 2 300 250 | 2 314 213 | 2 317 728 | 2 337 415 |
| Aktīvi kopā | 216 867 | 318 058 | 155 801 | 163 000 | 156 086 | 186 460 | 267 009 | 233 894 | 229 443 | 447 670 | 2 295 682 | 2 293 046 | 2 304 357 | 2 301 632 | 2 304 102 | 2 314 239 | 2 321 204 | 2 340 214 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 56 138 | 264 953 | 88 517 | 47 437 | 26 110 | 71 420 | 184 778 | 172 041 | 176 475 | 393 018 | 6027 | 5615 | 5288 | 8307 | 9606 | 9273 | 7111 | 6624 |
| Ilgtermiņa saistības | 116 405 | 35 140 | 35 140 | 96 098 | 100 091 | 60 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 226 189 | 220 128 | 192 099 | 187 915 | 176 402 | 189 553 | 200 605 | 212 207 |
| Saistības kopā | 172 543 | 300 093 | 123 657 | 143 535 | 126 201 | 131 547 | 184 778 | 172 041 | 176 475 | 393 018 | 232 216 | 225 743 | 197 387 | 196 222 | 186 008 | 198 826 | 207 716 | 218 831 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -44 972 | -26 359 | 14 179 | -12 678 | 10 420 | 25 029 | -13 471 | -20 379 | -8885 | 1684 | 2 008 814 | 3837 | 39 667 | -1560 | 12 684 | -2681 | -1924 | 7895 |
| Pašu kapitāls kopā | 44 324 | 17 965 | 32 144 | 19 465 | 29 885 | 54 913 | 82 231 | 61 853 | 52 968 | 54 652 | 2 063 466 | 2 067 303 | 2 106 970 | 2 105 410 | 2 118 094 | 2 115 413 | 2 113 488 | 2 121 383 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 29 425 | 32 810 | 37 569 | 66 168 | 95 611 | 97 280 | 29 740 | 3780 | 17 200 | 15 260 | 1 984 158 | 13 490 | 3700 | 13 425 | 19 488 | 7308 | 16 379 | 11 092 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -43 988 | -23 481 | 14 176 | -12 010 | 9794 | 25 029 | -14 819 | -20 378 | -8834 | 1750 | 1 976 014 | 3887 | -9337 | -1560 | 14 139 | 1869 | 2626 | -5150 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -46 919 | -26 359 | 14 179 | -12 678 | 10 420 | 25 029 | -13 471 | -20 379 | -8835 | 1750 | 2 008 814 | 3887 | 39 667 | -1560 | 12 684 | -2631 | -1874 | 7945 |
| Pārskata gada peļņa | -44 972 | -26 359 | 14 179 | -12 678 | 10 420 | 25 029 | -13 471 | -20 379 | -8885 | 1684 | 2 008 814 | 3837 | 39 667 | -1560 | 12 684 | -2681 | -1924 | 7895 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- BeBuild Management SIA — 100%
Kopsavilkums: STELLAR MANAGEMENT GROUP SIA
Pārskats
STELLAR MANAGEMENT GROUP SIA (reģ. nr. 40003613924) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 87C-1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 092 €, par 32,3% mazāk nekā gadu iepriekš (16 379 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 5,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 7895 € (71,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 092 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 340 214 € un pašu kapitāls 2 121 383 € (90,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir BSV Network OU. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.